Wyprzedzał kolumnę pojazdów, uderzył w cieżarówkę, zaczął płonąć razem z motocyklem

Dodane 7 czerwca 2018, 08:25

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: redakcja Wczoraj popołudniu doszło do bardzo poważnego wypadku w Woli Rębkowskiej. Młody mężczyzna kierujący motocyklem uderzył w samochód ciężarowy. Uderzenie spowodowało natychmiastowy zapłon motocykla. Kierujący jednośladem nie maił szans na uniknięcie ognia, zaczął płonąć razem z pojazdem.

Do wypadku doszło wczoraj (6.06) w miejscowości Wola Rębkowska na ul. Przemysłowej o godz. 13:05.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że na prostym odcinku drogi krajowej K76 w dobrych warunkach atmosferycznych kierujący motocyklem Kawasaki 30-letni mężczyzna - brak możliwości zbadania na stan trzeźwości z uwagi na obrażenia ciała, wykonując manewr wyprzedzania kolumny pojazdów uderzył prowadzonym przez siebie pojazdem w tył wykonującego manewr skrętu w lewo na parking samochodu ciężarowego marki Renault Beriet kierowanym przez 38-letniego mężczyznę (trzeźwy) - relacjonuje przebieg zdarzenia asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

Na skutek zderzenia motocykl wraz z kierującym mężczyzną uległ zapaleniu, w następstwie czego kierujący doznał licznych poparzeń ciała oraz innych obrażeń i został przetransportowany z miejsca zdarzenia śmigłowcem LPR do szpitala.

Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.