Wypadek autokaru z dziećmi, nie żyje kierowca

Dodane 7 grudnia 2017, 09:38

Na sygnale, Miastków Kościelny
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: KPP Garwolin Dziś o godzinie 8 doszło do tragicznego wypadku autokaru przewożącego dzieci z gminy Miastków Kościelny. Nie żyje kierowca.

Zgłoszenie o zdarzeniu Komenda Powiatowa Policji odebrała o godzinie 8.00 rano.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia, kierowca wycieczkowego autobusu, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, zjechał do przydrożnego rowu. Była to wycieczka parafialna z Miastkowa Kościelnego. W autobusie podróżowało 47 osób, w tym 43 dzieci, 3 opiekunów i kierowca. Wszystkie osoby opuściły pojazd. Wstępnie nie mamy informacji o widocznie rannych dzieciach. Kierowca autobusu poniósł śmieć na miejscu. 

Jedno dziecko, które uskarża się na obrażenia głowy zostało przebadane przez zespół pogotowia ratunkowego. Pozostałe dzieci zostały już zabrane przez rodziców.

Na miejsce wezwany został również helikopter.

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, 62-letni kierowca zasłabł podczas jazdy. Był mieszkańcem naszego powiatu i pracował w jednej z lokalnych firm transportowych.

Dzieci miały udać się do Kodnia.

 

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
gosc
  (7 grudnia 2017, 10:32)
tragedia :(
Ticzer
  (7 grudnia 2017, 22:33)
Wycieczka była szkolna a nie parafialna.
przystojniak
  (8 grudnia 2017, 16:28)
tragedia ;(
Yyyyy
  (8 grudnia 2017, 19:30)
Takim wieku kierowca jest za stary na kierowanie autobusem był na ematurze
@@
  (8 grudnia 2017, 23:51)
Gdyby emerytury były wystarczająco wysokie to nie musiałby pracować.