Wymyśliłam pejzaż ten – przeboje Jantar i Jarockiej

Dodane 28 grudnia 2016, 20:35

Miasto Garwolin
Materiał prasowy/CSiK w Garwolinie To będzie niezwykle wydarzenie. Największe przeboje dwóch wielkich polskich wokalistek – Ireny Jarockiej i Anny Jantar – w interpretacji Barbary BrodyMalon. Wszystko podczas jednego koncertu, który odbędzie się 19 stycznia w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. To świetny pomysł na niebanalny prezent na Dzień Babci i Dziadka.

Koncert ten to muzyczna podróż wspomnień, w których główną rolę odgrywają dwie wyjątkowe kobiety: bursztynowa dziewczyna - Anna Jantar i kobieta-motyl - Irena Jarocka. Niezwykle barwne, delikatne, a zarazem silne, odważne i wierne sobie kobiety, które pokochały miliony. Ich twórczość zawsze była i będzie ważną częścią polskiej muzyki.

19 stycznia w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będzie można usłyszeć największe przeboje artystek w interpretacji niezwykłego głosu – Barbary BrodyMalon i jej zespołu. 

- Filtrujemy te piosenki przez siebie i pragniemy zaprezentować je Państwu w nieco innych aranżacjach bliskich naszemu sercu. Ogromnym zaszczytem dla nas jest patronat honorowy znakomitego kompozytora pana Mariana Zacharewicza, autora wielkiego przeboju Ireny Jarockiej - „Wymyśliłam Cię” – podkreślają członkowie zespołu. 

Barbara Broda-Malon to wokalistka, aktorka, certyfikowany pedagog wokalny, lektor, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Certyfikowany pedagog wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection". Wykładowca Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Ekspert wokalny w telewizyjnym programie muzycznym Super Dzieciak. Laureatka dziesięciu ogólnopolskich nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. Oprócz wielu występów na prestiżowych koncertach i festiwalach, w swoim dorobku artystycznym ma także kilka ról teatralnych. Zasiada również w jury konkursów wokalnych oraz przeglądów teatralnych. Współpracuje i współpracowała m.in. z Zagłębiowską Sceną Muzyczną, Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego z Zamościa, Nyską Orkiestrą Kameralną, Ryszardem Poznakowskim czy Teatrem Plejada z Krakowa.

Wokalistce na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie Grzegorz Kasperczyk – pianista, aranżer, Sebastian Malon – skrzypek, Michał Żymełka – instrumenty perkusyjne.

Wymyśliłam pejzaż ten – koncert piosenek Ireny Jarockiej i Anny Jantar 19 stycznia godzina 19:00, sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie Bilet: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)  Sprzedaż biletów od 1 stycznia na www.csik.garwolin.pl oraz w sekretariacie Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Nadwodna 1)

Materiał prasowy CSiK

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.