WOŚP zagra w niedzielę – także w Garwolinie!

Dodane 9 stycznia 2019, 07:55

Garwolin
Infrmacja prasowa 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 stycznia. Orkiestra zagra także w Garwolinie. W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będą grać, kwestować i licytować! W tym roku na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dla placówek z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takich, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Już po raz 27. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Polsce i na świecie. Serduszek nie zabraknie również w Garwolinie. Podczas Finału 90 wolontariuszy będzie kwestować z puszkami na terenie całego powiatu i tradycyjnie rozdawać serduszka w zamian za datki. Można również pomóc, biorąc udział w licytacji, która odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury o godzinie 19:00. Oprócz tradycyjnych orkiestrowych gadżetów, takich jak zegar ścienny, koszulki i kalendarze, będą przedmioty przekazane przez ofiarodawców – między innymi złote serduszko, vouchery na przejazd trasy XI Garwolińskiego Rajdu Motocyklowego w koszu motocykla z numerem startowym 1 i 2, kalendarz wydany specjalnie na 100-lecie oraz pakiet startowy z numerem 1 wraz z koszulką imienną na coroczny ogólnopolski bieg na 10 km, który odbywa się podczas Dni Garwolina.

Wszyscy, którzy chcą wspomóc Fundację CSiK zachęca do przyniesienia wartościowych przedmiotów bezpośrednio na licytację. Całkowity dochód z licytacji i kwesty zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Podczas finału w Centrum Sportu i Kultury odbędą się koncerty. Na scenie będzie można zobaczyć i usłyszeć lokalnych artystów. O godzinie godz. 17:00 zagra zespół Tarło, o 18:00 Don’t Look Back, a o 20:00 posłuchamy Kumpel Bluesa.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13.01.2019 godz.: 17:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Nadwodna 1)

wstęp wolny

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Madek Tikulski
  (9 stycznia 2019, 08:26)
Standardowo, Pani J zaprasza na każdy event to czego sama słucha w ogóle nie dbając o to czego posłuchaliby mieszkańcy... to tak jak z panem młodym co organizuje wesele i mówi ze nie będzie disco polo, bo nie lubi... a 150 osób na sali nie tańczy bo nie ma disco polo.

Ciekawe co na Dni Garwolina wymyśli... ja już wiem! Bieg Avon, pokaz cheerleaderek, konkurs gdzie można wygrać koszulkę albo torbę CSiK i koncert Kombi, albo innego zapomnianego zespołu!