WOŚP w Garwolinie! Zobacz kto zagra

Dodane 5 stycznia 2018, 21:54

Garwolin
WOŚP Sobolew 2016 zdj. Krzysztof Szostak 26. Finał WOŚP – Orkiestra zagra w Garwolinie! 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia. Orkiestra zagra także w Garwolinie. W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będą grać, kwestować i licytować!

W tym roku na rzecz leczenia noworodków. Już po raz 26. Orkiestra zagra w Polsce i na świecie. Serduszek nie zabraknie również w Garwolinie.

Podczas Finału 84 wolontariuszy będzie kwestować z puszkami na terenie powiatu i tradycyjnie rozdawać serduszka w zamian za datki. Można pomóc również, biorąc udział w licytacji, która odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury o 18:00. Oprócz tradycyjnych orkiestrowych gadżetów, takich jak zegar naścienny, koszulki i kalendarze, będą przedmioty przekazane przez ofiarodawców. Wszystkich, którzy chcą wspomóc Fundację zachęcamy do przyniesienia wartościowych przedmiotów bezpośrednio na licytację. Całkowity dochód z licytacji i kwesty zostanie przeznaczony na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Podczas finału w Centrum Sportu i Kultury odbędą się koncerty. Na scenie będzie można zobaczyć i usłyszeć lokalnych artystów oraz muzyków grających na co dzień w dobrze znanych szerokiej publiczności zespołach. O godzinie 16:00 zagra zespół AXA, o 17:00 najlepsze kawałki legendarnego Dżemu zagra JemDżem, a o 19:00 posłuchamy Sztos Bandu.

 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14.01.2018 godz.: 16:00 sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (ul. Nadwodna 1). Wstęp wolny.

CSiK Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.