Wolontariusze poszukiwani! WOŚP zagra 12 stycznia

Dodane 18 listopada 2019, 20:00
Materiały prasowe 12 stycznia 2020 r. Garwolin znów zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Tym razem będziemy zbierać pieniądze na rzecz najmniejszych dzieci – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Sztab przy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie rozpoczął rejestrację wolontariuszy.

Podczas najbliższego finału w całej Polsce zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. – Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia – informuje Fundacja WOŚP.

Cel 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie po raz kolejny organizuje sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i właśnie rozpoczyna rejestrację wolontariuszy. Kwestować w sztabie będzie 90 wolontariuszy. Rejestracja trwa do 5 grudnia lub do wyczerpania limitu miejsc.

Chcesz zostać wolontariuszem? Sprawdź, jak to zrobić!

    Upewnij się, że akceptujesz wszystkie warunki zostania wolontariuszem. Zapoznaj się z regulaminem
    Sztab przy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie prowadzi wyłącznie rejestrację online. Wejdź na stronę www.iwolontariusz.wosp.org.pl/login, załóż konto i zarejestruj się. UWAGA! Osoby niepełnoletnie nie mogą dokonać samodzielnej rejestracji – konto musi zostać założone przez rodzica lub prawnego opiekuna. Do prawidłowej rejestracji potrzebne będą dane osobowe, numer pesel oraz zdjęcie. Podczas rejestracji należy wybrać sztab, wpisując w wyszukiwarce sztabów: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
    Po zarejestrowaniu zgłoszenie oczekuje na akceptację zdjęcia oraz weryfikację danych. Aby zweryfikować dane, wolontariusz lub opiekun prawny (w przypadku osób niepełnoletnich) muszą się stawić w sztabie z dokumentem tożsamości (legitymacją szkolną, paszportem, dowodem osobistym) w ciągu 7 dni od zarejestrowania.

W związku z ograniczoną liczbą wolontariuszy sztab zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń i odrzucenia zgłoszenia wolontariusza bez podania przyczyny. Szkoły i inne placówki publiczne mogą zgłosić maksymalnie 7 wolontariuszy – sztab zastrzega sobie prawo do zmniejszenia tej liczby w przypadku dużego zainteresowania.

Wszelkich informacji udziela szef sztabu:

Justyna Dybcio

jdybcio@csik.garwolin.pl

tel. 604108437a

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.