Włamania do garaży w Garwolinie. Uważajcie!

Dodane 22 stycznia 2020, 18:42

Garwolin, Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Tylko w minionym tygodniu doszło do trzech włamań i kradzieży na terenie Garwolina.

W nocy z 12 na 13 stycznia w Garwolinie nieznany sprawca, włamał się do garażu, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 3500 złotych.  Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Do innej kradzieży w Garwolinie doszło w nocy z 17 na18 stycznia. Nieznany sprawca, włamał się do garażu, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 4000 złotych.  Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Tej samej nocy nieznany sprawca, włamał się do budynku gospodarczego w Garwolinie, skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ponad 1000 złotych.  Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.