Wjechała w rów. Trafiła do szpitala

Dodane 21 listopada 2019, 10:52

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Dziś rano na terenie naszego powiatu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Do kolizi drogowej doszło dziś (21 listopada) w Gocławiu na DK 17, o godz. 6.27.

Kierowca samochodu marki VW Caravelle, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadził do kolizji drogowej z samochodem marki Peugeot. Na sprawce kolizji nałożono mandat karny.

Do poważniejszego zdarzenia doszło godzinę później w gminie Pilawa.

W Jaźwinach o godz. 7.28 kobieta kierująca samochodem marki Fiat na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Kierująca podróżowała sama, została przewieziona do szpitala na badania.

Zachowajmy ostrożność!

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Ola
  (21 listopada 2019, 11:19)
A bo na tych zakretach do Jazwin z zasady prawie nikt nie zwalnia. Tylko pedza aby do przodu plus zjerzdzanie na drugi pas na zakrecia a w nocy jazda na dlugich swiatlach bo tak wygodniej. Moze by tak Policja czesciej sie tam zapuszczac zechciala anie tylko jak wypadek