Witek i Wiśniewski na dożynkach w Miętnem? (8 września)

Dodane 23 maja 2019, 10:32

Garwolin
Zdjęcia: internet 8 września w Miętnem odbędą się Dożynki Powiatu Garwolińskiego. Jak mówią organizatorzy "Impreza będzie szeroko zakrojona".

Starostwo Powiatowe w Garwolinie jak co roku organizuje Dożynki Powiatu Garwolińskiego, w tym roku wspólnie z Gminą Garwolin. Impreza ma charakter wędrowny. W 2019 roku święto plonów odbędzie się w Miętnem.

Dla większości mieszkańców powiatu, największą atrakcją dnia jest występ gwiazdy wieczoru. W tym roku będzie to koncert Witka Muzyka Ulicy z przyjaciółmi, który prawdopodobnie wystąpi wspólnie z Michałem Wiśniewskim.

Kim jest Witek?

To artysta, który zadebiutował albumem Gram Dla Was sfinansowanym przez fanów za pomocą crowdfundingu. Pisze i śpiewa o tym, co spotkało go w życiu. A nie było tego mało... wymykający się spod kontroli kredyt frankowy, więzienie poza granicami Polski, emigrację zarobkową, przemyt, rozstanie. Jednak wśród słuchaczy wzbudza jednoznaczną sympatię, bo po prostu sprawia wrażenie człowieka, który wyzwolił się z korporacyjnego świata i z akordeonem w rękach walczy o swoją wolność.

- Jest to gwiazda, która wydaje nam się bardzo pasuje do charakteru dożynek. Dodatkowo nie obciąży budżetu powiatu tak, jak inne gwiazdy - informowała podczas wczorajszej konferencji prasowej Iwona Kurowska, wicestrosta Powiatu Garwolińkiego.

Będzie kulinarna degustacja

Dożynki zostaną połączone z inną imprezą. Tego dnia odbędzie się również Przegląd Kulturalno-Kulinarny. Jest to impreza, która promować będzie Koła Gospodyń Wielskich i inne folklorystyczne stowarzyszenia.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Aa
  (23 maja 2019, 14:35)
Czy ten w dziwnych wlosach to ten alkoholik i bankrut "sławny"? Żenada, dno i metr mułu.