Wilga Miastków dla Darka Gądka - mobilizacja sportowców, kibiców i mieszkańców gminy

Dodane 3 lipca 2018, 12:37

Miastków Kościelny
Informacja prasowa Jesteśmy grupą piłkarzy, kibiców i sympatyków Wilgi Miastków. Wierzymy, że warto pomagać, a dobro wraca. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych – osoby prywatne, firmy i instytucje ‒ do udziału w charytatywnym festynie sportowo-rekreacyjnym „Spotkajmy się w Miastkowie” dla Darka Gądka 22 lipca 2018 r.

Co w programie? Niesamowita ilość atrakcji. Na sportowo będzie brało udział 12 drużyn w turnieju piłkarskim, które już zgłosiły się i z niecierpliwością czekają na 22 lipca. Będziemy również przeciągać linę i tu mamy przygotowane 16 miejsc dla 10 osobowych zespołów, które w dalszym ciągu mogą się zgłaszać. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w konkurencjach sprawnościowych oraz sprawdzać swoje umiejętności piłkarskie w specjalnie przygotowanej strefie. Będą również dmuchańce, zjeżdżalnie i trampoliny. Okoliczne firmy będą na swoich stoikach polecać i reklamować swoje wyroby. Będzie można zobaczyć maszyny rolnicze, samochody zabytkowe, jak również specjalistyczne pojazdy transportowe. Będzie też bardzo smaczna i „swojska” gastronomia tak więc każdy nie powinien wrócić głodny do domu. Na scenie będą miały miejsca liczne występy artystyczne. Na chwilę scenariusz jest spinany tak, aby występy i muzyka znalazła swoich odbiorców zarówno wśród młodszych uczestników jak i wśród starszych. Będzie również zabawa taneczna z muzyką dla wszystkich pokoleń. Całość wydarzenia uświetni gwiazda wieczoru, której nazwiska jeszcze podać nie możemy.

 

Jednym z głównych punktów festynu spotkajmy się w Miastkowie będzie licytacja zebranych gadżetów, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie naszego kolegi Darka Gądka.
W grudniu 2017 r. Darek zasłabł w pracy, okazało się, że to pęknięcie krwiaka śródmózgowego. Od tamtej pory przeszedł już kilka poważnych operacji, miał padaczkę, tachykardię i sepsę. Po czterech tygodniach zaczął oddychać bez respiratora, ale niestety nie mówi, nie porusza się ani nie odżywia się samodzielnie. By wyjść z obecnego stanu potrzebuje kosztowej rehabilitacji neurologicznej, która nie jest finansowana z NFZ.
Dlaczego Darek? Był bramkarzem Wilgi, ale nie przestał być naszym kolegą. Wierzymy, że dzięki wspólnym wysiłkom wróci do zdrowia i jeszcze z nami zagra.


Tutaj już mogę powiedzieć, że będą bardzo wartościowe przedmioty takie jak:


-koszulka Miro Radovicia z jego podpisem (legenda „Legia Warszawa”)

-koszulka Arka Malarza z jego podpisem (najlepszy bramkarz sezonu 2017/2018 ekstraklasy „Legia Warszawa”)

-zestawy podróżne firmy Ochnik (przekazane przez producenta)

-galanteria skórzana firmy Witchen

-koszulka klubowa Wilgi Miastków z podpisami całego zespołu (od zespołu Wilga Miastków)

-książka i koszulka Roberta Burneiki (osobiście przekazana)

-płyty z podpisami i pamiątki zespołu Rokiczanka (przekazane osobiście przez zespół)

-spodenki bokserskie (przekazane od pretendenta do tytułu MŚ Rafała Jackiewicza)

I wiele, wiele innych, które cały czas spływają i na które my osobiście też również czekamy i serdecznie prosimy.

Jeśli są osoby, firmy lub insytucje, które chcą pomóc, lub wziąć udział w naszym festynie lub nas wesprzeć to wszystkich przyjmiemy z otwartymi rękoma. Jak można pomóc? Możliwości jest wiele, bo potrzeby ogromne:

Jest to duże przedsięwzięcie, dlatego organizujemy pospolite ruszenie. Wszystkie ręce na pokład!
Jak możesz pomóc? Możliwości jest wiele, bo potrzeby ogromne.

- Przede wszystkim zachęcamy serdecznie do przybycia 22 lipca na teren szkoły w Miastkowie Kościelnym,
- chętnie przyjmiemy gadżety, prezenty, książki i inne, które będziemy mogli zlicytować podczas festynu,
- jeśli możesz zapewnić jakieś atrakcje podczas imprezy lub chcesz zostać jej sponsorem – odezwij się do nas, gwarantujemy, że każdy, kto zechce pomóc, będzie miał taką możliwość.

A może znasz kogoś kto mógłby pomóc? Dołącz do wydarzenia, udostępnij link na swoim profilu lub stronie, zaproś znajomych do udziału.

 

https://www.facebook.com/events/1048612318648596/


Będziemy na bieżąco informować o planowanych działaniach i postępach w zbiórce.

Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Darka Gądka.

Kontakt do nas przez fb https://www.facebook.com/wilgamiastkow lub pisz do jednego z organizatorów na nr 505679069

Wilga Miastków - dbamy o naszych!
Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.