Wielki finał biegowych zmagań w ramach Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

Dodane 10 października 2018, 09:52

Garwolin
Informacja prasowa Wielki finał biegowych zmagań w ramach Grand Prix Ziemi Garwolińskiej.

To już ostatnia prosta. W najbliższą niedzielę odbędzie się czwarty, finałowy bieg VII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Najlepsi zawodnicy całego cyklu staną na podium i odbiorą zasłużone nagrody. VII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców Garwolina i okolic – szczególnie wśród najmłodszych amatorów biegania. Podczas każdego biegu na starcie ustawiało się kilkudziesięciu zawodników biegów dla dzieci i młodzieży, a wśród nich między innymi kilkuletni biegacze, którym często towarzyszyli rodzice i dziadkowie. Z dystansem 5 kilometrów chętnie mierzyli się także dorośli. Grand Prix Ziemi Garwolińskiej rozpoczęło się w kwietniu, a zakończy w najbliższą niedzielę.

Wielkie finałowe bieganie wyłoni zwycięzców nie tylko ostatniego biegu, ale także całego konkursu. W klasyfikacji generalnej zostaną ujęci ci, którzy wzięli udział przynajmniej w trzech biegach. Niedzielna impreza to ostatnia szansa dla wszystkich, którzy mają na swoim koncie dwa starty. Biegi tradycyjnie odbędą się na Terenach Rekreacyjnych „Zarzecze”. Zawody dla dzieci rozpoczną się o 15:00, a bieg główny o godzinie 15:30. Biuro zawodów będzie czynne od 14:30. Po zakończeniu biegów odbędzie się dekoracja i wręczenie nagród zwycięzcom poszczególnych kategorii. Będą też niespodzianki, dlatego warto zostać do końca.


Zapisy na bieg online: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4301 Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.