Wbiła samochód w słup

Dodane 9 stycznia 2019, 08:40

Na sygnale
Zdjecie z miejsca zdarzenia: KPP Ryki Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce wczoraj wieczorem w m. Grabów Szlachecki. Samochód osobowy marki Volkswagen ściął betonowy słup oświetleniowy. 26-latka kierująca samochodem i pasażer trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór około godz. 19:25 w miejscowości Grabów Szlachecki. Kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, 26-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego na prostym odcinku drogi zjechała na pobocze uderzając przodem pojazdu w betonowy słup oświetleniowy. Kobieta podróżowała z pasażerem – 28-letnim mieszkańcem powiatu ryckiego.  Obydwoje trafili do szpitala.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech jest złym doradcą zwłaszcza w tak trudnych warunkach atmosferycznych. Starajmy się bezpiecznie dojechać do celu.

KPP Ryki/R.W.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
26latka
  (15 stycznia 2019, 12:28)
To nie pogoda była tu powodem wypadku tylko bezczynność policji na psy latające bezpańsko po drodze. Samochod jadący z naprzeciwka chciał ominąć biegającego po drodze psa oszczędzając swój zderzak i zjechał na przeciwny pas. Aby uniknąć czołowego zderzenia nie pozostało nic innego niż wykonać szybki manewr w prawo . Prędkość według techników wynosiła do 60 km na godzinę... Tyle w temacie