Warszawskie uczelnie organizują dni otwarte dla przyszłych studentów

Dodane 13 marca 2019, 20:05
Rozpoczynają się dni otwarte na uczelniach w Warszawie – Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna i Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Uczelnie w Warszawie zapraszają kandydatów na dni otwarte. Wśród nich są m.in. Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna i Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Kandydaci na studia już teraz mogą bliżej poznać uczelnie, na które będą aplikować po otrzymaniu wyników egzaminu dojrzałości. Uczestnicząc w dniach otwartych organizowanych przez większość szkół wyższych, mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz kryteriami rekrutacji, ale nie tylko.

Uczestnicy dni otwartych mają możliwość, aby zobaczyć, jak wygląda infrastruktura danej uczelni, a także aby porozmawiać z jej studentami czy kadrą dydaktyczną. Jest to doskonała okazja, żeby poszerzyć swoją wiedzę o wybranej uczelni lub kierunku studiów, zasięgając informacji u źródła. W bezpośredniej rozmowie z przedstawicielami uczelni lub studentami można uzyskać odpowiedzi na nurtujące kandydatów pytania. Jeśli chcecie poznać oferty edukacyjne uczelni z całej Polski zachęcamy do kliknięcia w link - http://www.uczelnie.pl/
Wiosna – czas dni otwartych na uczelniach w Warszawie

Dni otwarte uczelni w Warszawie organizowane są zazwyczaj już na wiosnę – pierwsze spotkania odbywają się jeszcze przed egzaminami maturalnymi. Wśród szkół wyższych, które już niedługo otworzą swoje drzwi dla tegorocznych maturzystów, są m.in. Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie (VIZJA) oraz Akademia Leona Koźmińskiego. Obie szkoły mają podobną ofertę dydaktyczną, tak więc udział w dniach otwartych może mieć decydujące znaczenie dla kandydata co do wyboru uczelni.

Dni otwarte na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie (VIZJA) to uczelnia niepubliczna, która oferuje kandydatom studia I i II stopnia. Uczelnia kształci w takich obszarach jak: prawo, administracja, psychologia, finanse i rachunkowość, komunikacja społeczna i PR, zarządzanie, współczesne stosunki międzynarodowe. Uczelnia cieszy się świetnymi opiniami, które znajdują potwierdzenie w rankingach. Kierunek prawo zajął II miejsce wśród uczelni niepublicznych w Polsce, a kierunek psychologia – III miejsce (ranking „Perspektywy”, dane za 2018 rok). Zgodnie z tym rankingiem, na tej uczelni wykłada najlepsza kadra akademicka w Polsce.

Jeśli rozważasz studia na tej uczelni, koniecznie weź udział w dniach otwartych, które zaplanowano w następujących terminach: 23 marca, 13 kwietnia, 25 maja, a także 24 sierpnia.

Dni otwarte na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

Akademia Leona Koźmińskiego również jest uczelnią prywatną, na której studiować można w ramach studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich. Uczelnia ta zyskała tytuł najlepszej uczelni niepublicznej w Polsce (wg rankingu „Perspektyw” z 2018 roku). Oferowane kierunki studiów to m.in. zarządzanie, psychologia, finanse i rachunkowość, prawo, ekonomia. Uczelnia oferuje też szeroki wachlarz studiów w języku angielskim.

Kandydatów na studia na Akademii Leona Koźmińskiego uczelnia zaprasza na dni otwarte, które odbędą się w terminach: 16 marca, 27 kwietnia, 25 maja, a także 29 czerwca, 20 lipca i 7 września.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.