Walczą o dziką kartę na Red Bull Konkurs Lotów 2019

Dodane 11 czerwca 2019, 17:42

Garwolin
Redbull.com Maluszkowcy znowu w akcji! Chłopaki tym razem postanowili polatać.

O chłopakach, którzy tworzą nieformalną grupę Maluszkowcy pisaliśmy już nie raz. Ostatnio w artykule: Mieszkańcy Garwolina w reality show

Co tym razem?

Red Bull Flugtag w Polsce nosi nazwę Red Bull Konkurs Lotów. To zawody dla uzdolnionych konstruktorów i śmiałych pilotów. Ekipy projektują, budują i szybują w siną dal własnoręcznie wykonanymi maszynami latającymi… lub, do czego dochodzi znacznie częściej, zaliczają spektakularne lądowania na wodzie. Zespoły oceniane są za: długość lotu, kreatywność konstrukcji oraz wrażenie artystyczne. To zainspirowało uczestników poprzednich edycji do zbudowania latających naleśników, domów, a nawet szybującego Snoopiego! Od pierwszych zawodów Red Bull Flugtag, w Wiedniu w 1992 roku, na całym świecie odbyło się już ponad 100 edycji Konkursu, a każda z nich przyciąga ok. 300 tysięcy widzów.

Głosuj, pomóż!

4 sierpnia w Gdyni odbędzie się konkurs w którym chcą spróbować swoich sił mieszkańcy powiatu garwolińskiego. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja wybrała 37 drużyn, które na pewno pojawia się na skoczni i dodatkowe 20, które maja szansę zdobyć jedną z trzech dzikich kart.

Maluszkowcy potrzebują Waszych głosów!

Wystarczy wejść w link i zagłosować: https://flugtag.redbull.com/pl/pl/team/odlotowy-konfesjonal/?fbclid=IwAR3kiCQR2amgJ6IGGqors9lZA2QpKoMk1-6gHY1jSrfk8qrNB8c_85hipWA

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.