W trzeciej próbie wydmuchał 2,5 promila

Dodane 19 sierpnia 2019, 08:52

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Tylko w środę garwolińska drogówka zatrzymała prawa jazdy trzem kierowcom, którzy prowadzili auta po alkoholu.

12.08.

O godz. 19:34 w Łaskarzewie na ulicy Warszawskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem Renault, podejrzewając że może on się znajdować pod działaniem alkoholu. W wyniku podjętych działań  funkcjonariusze potwierdzili, że 49-latek jest nietrzeźwy. Pierwsze badanie alkomatem wykazało 0,89 mg/l w wydychanym przez niego powietrzu, drugie zaś wskazało na 0,91 mg/l. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP w Łaskarzewie.

14.08.

 O godz. 00:37 w miejscowości Oronne 33-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Peugeot będąc w stanie nietrzeźwości. Stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu u mieszkańca naszego powiatu wyniosło 0,72 mg/l (0,70 mg/l w drugim badaniu). W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili ponadto, że swoim zachowaniem dopuścił się on także innego przestępstwa. Okazało się, że sąd orzekł już wcześniej wobec mężczyzny zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie on za kierowanie samochodem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości oraz za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

O godz. 2:49 w Gończycach policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Garwolinie zatrzymali do kontroli drogowej VW Sharana, którego kierujący okazał się znajdować w stanie po użyciu alkoholu. 43-letni mieszkaniec naszego powiatu w wydychanym powietrzu miał 0,15 mg/l alkoholu (0,13 mg/l – drugie badanie). Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Sobolewa.

O godz. 16:30 w miejscowości Dębówka  policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego Audi A6, który kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Stężenie alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu wynosiło 1,16 mg/l w pierwszym badaniu, 1,06 mg/l w drugim badaniu i 1,18 mg/l w trzecim badaniu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi PP Trojanów.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.