Utrudnienia na obu pasach S17

Dodane 3 maja 2022, 18:00

Na sygnale, Górzno
Zdjęcie poglądowe: archiwum Koniec majówki, zwiększony ruch na drogach, brak koncentracji i... wypadki.

S17 kierunek Lublin: Kierowcy podróżujący trasą S17 w kierunku Lublina powinni uzbroić się w cierpliwość bo trwają utrudnienia w ruchu w okolicach miejscowości Chotynia (54 kilometr S17). Na ekspresówce doszło do zderzenia aut osobowych. Obecnie na miejscu pracują służby mundurowe. Ruch odbywa się jednym pasem.

S17 kierunek Warszawa:Ta sama sytuacja dotyczy podróżujących S17 w stronę Warszawy. Na wysokości zjazdu z Gończyc doszło do kolejnego dziś wypadku.

DW801- Nadwiślanka: Ciągle zablokowana jest również droga DW 801 na wysokości miejscowości Piotrowice (pow. Otwock). Doszło tam do śmiertelnego potrącenia kobiety przez motocyklistę.

Dziś przed południem doszło do wypadku w Celejowie >>> Pechowy koniec majówki

AKTUALIZACJA

O godz. 14:37 na trasie s17 w kierunku Lublina doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci ruchu drogowego wstępnie ustalili, że kierujący mazdą uderzył w tył jadącego przed nim VW. Kierowca z VW z obrażeniami trafił do szpitala. Na czas trwania niezbędnych czynności procesowych kierowcy mogli napotkać w tym miejscu na utrudnienia, ruch był spowolniony.

O godz. 16:51 niedaleko poprzedniego zdarzenia, doszło do kolizji. Policjanci ustalili, że kierujący fordem nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego, w wyniku czego uderzył w jadącego przed nim Mercedesa. Na sprawcę policjanci nałożyli mandat.

W miejscowości Gończyce na S17 o godz. 17:57 na pasie w kierunku Warszawy doszło do zderzenia 4 pojazdów. Policjanci ustalili, że kierujący oplem nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu i wjechał w jego tył. Następnie zadziałał efekt domina, który spowodował zderzenie kolejnych dwóch aut. Ich kierowcy nie zdarzyli zareagować na wynikłą nagle sytuację na drodze. Na sprawcę nałożono mandat. Pozostałe pojazdy biorące udział w zdarzeniu to bmw, kia i honda

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.