Ustawili się w kilku miejscach na tej samej drodze

Dodane 9 stycznia 2019, 09:42

Garwolin, Na sygnale
Infrmacja prasowa Kaskadowy pomiar prędkości prowadzony był w dniu wczorajszym. Pomimo bardzo trudnych warunków panujących na drodze, policjanci ujawnili aż 25 przypadków przekroczenia prędkości.

Garwolińscy policjanci, w miniony wtorek,  na drogach powiatu garwolińskiego przeprowadzili działania pod nazwą ,,Kaskadowy pomiar prędkości’’. Polegały one na tym, że kontrola prędkości prowadzona była na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach. W przeprowadzeniu takich działań brało udział kilka  radiowozów policyjnych, ustawionych kolejno po sobie na określonym odcinku drogi. Wykorzystane zostały  również  radiowozy wyposażone w urządzenia rejestrujące – wideorejestratory. W czasie działań garwolińscy policjanci ujawnili aż 25 przypadków przekroczenia prędkości pomimo bardzo trudnych warunków panujących na drogach.

Takie działania będą kontynuowane.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.