Urodziło Ci się dziecko w 2019 roku? Posadź dla niego drzewo

Dodane 20 stycznia 2020, 18:43

Garwolin
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Mówi się, że prawdziwy mężczyzna powinien spłodzić syna, wybudować dom i zasadzić drzewo... a co jeśli ma dziecko, ale zamiast domu kupił mieszkanie w bloku i nie ma gdzie posadzić drzewa? Nic straconego! Zasadź drzewo w parku miejskim.

W 2019 roku w Garwolinie urodziło się 880 dzieci.

Miasto Garwolin wraz z Nadleśnictwem Garwolin w ramach zawartej umowy partnerstwa przyłącza się do ogólnopolskiej akcji „Jedno dziecko – jedno drzewo”. Głównym celem akcji jest stworzenie możliwości posadzenia drzew przez rodziców/opiekunów prawnych chcących upamiętnić narodziny dzieci urodzonych w 2019 roku.
Akcja skierowana jest do mieszkańców Garwolina.

Udział w akcji jest dobrowolny i bezpłatny. Warunkiem udziału jest wysłanie do dnia 2.03.2020 karty zgłoszenia uczestnictwa pod adres garwolin@warszawa.lasy.gov.pl
Finał akcji odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku o godz 11.00 na terenie Parku 100-lecia Odzyskania Niepodległości przy ul. Batalionu Zośka w Garwolinie.

Regulamin akcji Jedno dziecko- jedno drzewo

Karta zgłoszenia

UM Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.