Ukrainiec wybijał szyby w autach na jednym z garwolińskich osiedli

Dodane 4 grudnia 2017, 17:15

Na sygnale, Garwolin
Zdjęcie poglądowe: internet Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może dwóm młodym mężczyznom, którzy włamali się do samochodu zaparkowanego na jednym ze garwolińskich osiedli. Podejrzani wybili szybę w aucie, a ich łupem padły dokumenty od pojazdu. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w nocy (29.11) otrzymali zgłoszenie że młodzi mężczyźni na jednym z osiedli włamują się do pojazdów.

Policjanci ujawnili wybicie szyb w dwóch pojazdach, a z jednego z nich zostały skradzione dokumenty pojazdu. Mundurowi w kilka minut po zdarzeniu zatrzymali 21-letniego ob. Ukrainy u którego odnaleziono skradzione dokumenty. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym reszcie, a rano dołączył do niego jego 21-letni kompan.

Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Za czyn, którego się dopuścili grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Pawer
  (5 grudnia 2017, 08:16)
10 lat? Bez zartow
BASIC
  (5 grudnia 2017, 09:20)
Chcecie Ukraińców do pracy? To macie
Deportowac
  (5 grudnia 2017, 13:27)
Jak im tak źle że muszą rozrabiać, w Dęblinie też stypendium dostało paru Ukraińców to w podzięce burdy urządzili.
Niech wracają na wojnę, bronić swojego kraju.
mnm
  (6 grudnia 2017, 08:23)
Niektórzy im współczuję ze tam wojna jest u nich ze bida a oni co chodzą i kradną cholerne Ukraińcy niech jada do siebie