Ukradli pieniadze z rozmieniarki, myjnia daje szansę na polubowne załatwienie sprawy

Dodane 18 marca 2019, 08:56

Garwolin
Myjnia bezdotykowa Garwolin Wczoraj wieczorem dwóch mężczyzn dokonało kradzieży pieniędzy ze skrzynki zlokalizowanej na terenie myjni bezdotykowej w Garwolinie przy ul. Kościuszki 83. Właściciel myjni daje szansę na polubowne załatwienie sprawy.

Komunikat właściciela myjni:

Zgłaszamy się do dwóch delikwentów, którzy dzisiaj około 19 ukradli pieniądze z rozmieniarki. Macie czas do jutra do 16 na zgłoszenie się do mnie (telefonicznie) i oddanie pieniędzy, w przeciwnym wypadku sprawa idzie na policję. Szczerze to sa pieniądze klientów którzy są użytkownikami myjni ale nie pozwolimy sobie na takie zagrywki. Tak jak mówiłem zgłaszacie się do mnie, oddajecie 1156zl, a my nic nie widzieliśmy. Jeżeli nie to idziecie z nami na wojnę, którą wygramy bo mamy Wasze zdjęcia 😊

 

Komentarze (6)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Oooo
  (18 marca 2019, 09:04)
Macie zdjecia w zlej jakosci i nie widac zbytnio kto to. I dlatego ten apel, moze sie przestrasza i oddadza. Sprytne
Ktoś
  (18 marca 2019, 10:15)
Możesz mieć kłopot. Te zdjęcia nie są żadnym dowodem. A za ich opublikowanie bez zgody "zainteresowanych" RODO może się czepnąć.
Jan III Sobieski
  (18 marca 2019, 10:47)
Ciekawe czy zgłoszą sprawę naruszenia RODO na policję i oznajmią, że okradli myjnie, a myjnia upubliczniła ich wizerunek. xD
Janusz
  (18 marca 2019, 12:43)
Jak zwykle duże pojęcie w klasie niższej. Lepiej grać o przestępstwo, niż iść polubownie. O kontratypach nie słyszeli. I blisko granicy publicznego pochwalania przestępstwa. Przykro się robi jak widać nastawienie społeczności tego powiatu.
Goście
  (18 marca 2019, 13:30)
Patole garwolskie, chlać się chce, faja zajarać, laske na uroczystą kolację do Mc'a zaprosić na fryty, a rączki lewe i łeb puściutki,pewnie dla ludzi z ich szkołą i pustym saganem nikt w tym kraju roboty nie wymyślił. Szkoda tylko pisać, bo to i pewnie czytać nie umie.
Rzeczniczka
  (18 marca 2019, 14:12)
Nie pochwalam ale rozumiem.