Trzy pożary budynków gospodarczych

Dodane 16 marca 2018, 13:05

Łaskarzew, Na sygnale, Parysów
Zdjęcie poglądowe: internet Wczoraj popołudniu doszło do pożaru budynku gospodarczego w Łaskarzewie, dziś nad ranem do dwóch kolejnych pożarów doszło w Żabieńcu.

Łaskarzew

Po godz. 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku gospodarczego w Łaskarzewie.

- Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem objęte jest z pomieszczeń w budynku. Działania zastępów straży polegały na podaniu prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. Następnie przystąpiono do prac rozbiórkowych, wynoszenia spalonych przedmiotów oraz oddymiania budynku - poinformował nas st. kpt. Tomasz Biernacki z PSP w Garwolinie.

W akcji trwającej ponad dwie godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz cztery zastępy OSP.

Żabieniec

Dziś (16 marca) doszło do dwóch pożarów w tej samej miejscowości w gminie Parysów. Oba pożary wybuchły nad ranem po godzinie 3 w Żabieńcu. Do akcji gaśniczej przystąpiło siedem zastępów straży pożarnej. Działania ratowników trwały ponad trzy godziny.  

Po godz. 3 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze dwóch budynków w miejscowości Żabieniec. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem objęte jest poddasze budynku gospodarczego oraz stodoła znajdująca się na odrębnej posesji, w odległości około 100 metrów dalej. Działania zastępów straży w obydwu przypadkach polegały na podaniu prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożarów. Następnie przystąpiono do przerzucania i przelewania pogorzelisk.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
samogon
  (16 marca 2018, 13:32)
2 pożary w tej samej miejscowości? Czyżby jakoś niespełna rozumu jelop podpalał?