Trzy osoby trafiły do szpitala

Dodane 9 października 2019, 20:37
Zdjęcie poglądowe Środa okazała się bardzo niebezpieczna na drogach naszego powiatu. Od rana doszło już do kilku kolizji i dwóch wypadków.

Zderzenie trzech aut, dwie osoby ranne

Do najpoważniejszego ze zdarzeń doszło dziś (9.10) przed godziną 10 w miejscowości Wola Rębkowska (gm. Garwolin) na DK76.

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Renault, jadący w kierunku miejscowości Wilga, z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem marki Fiat. W auta uderzyło trzecie auto marki Skoda. Kierowcy z Renaulta i Fiata zostali przetransportowani do szpitala.

Ruch w miejscu zdarzenia był przez kilka godzin całkowicie zablokowany.

Potrącenie rowerzysty

Do innego poważnego zdarzenia doszło po godzinie 19 w miejscowości Oronne (gm. Maciejowice).

Samochód osobowy potrącił mężczyznę, który poruszał się wcześniej na rowerze. Mężczyzną zajęli się ratownicy z Zespołu Karetki Pogotowia. Na miejscu obecnie trwają czynności wyjaśniające.

Kolizje

Do kolizji auta osobowego i autobusu szkolnego doszło przed godziną 8 w miejscowości Reducin (gm. Górzno). Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do innego zdarzenia doszło chwilę wcześniej na S17 na wysokości miejscowości Lipówki. Tam zderzyły się ze sobą auto osobowe i samochód ciężarowy.

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Samogon
  (9 października 2019, 22:41)
Oronne to gmina Sobolew?