Trzech pijanych, dwóch zakończyło podróż uderzając w płot

Dodane 24 marca 2020, 06:51

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 1 prawo jazdy.

16. 03 Garwolin

39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, pomimo wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

18. 03 Gocław

30-letni mieszkaniec powiatu otwockiego, kierował samochodem marki VW znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

20. 03 Wola Korycka Górna 

kierowca samochodu marki Subaru uderzył w ogrodzenie posesji i się oddalił. Policjanci ustalili właściciela pojazdu, który był pod działaniem alkoholu (pobrano krew do analizy) dodatkowo 46-latek  mieszkaniec powiatu garwolińskiego, posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

22. 03 Sobolew

40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki BMW wjechał w ogrodzenie posesji, jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 40-latek posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.