Trampoliny w Warszawie. Aktywna zabawa dla całej rodziny!

Dodane 21 września 2022, 16:26
Szukasz ciekawego miejsca na rodzinne wyjście? Pomyśl o zakupieniu biletów do parku trampolin!

Duże trampoliny zachęcające do skakania i wykonywania akrobacji, wciągające atrakcje zachęcające do testowania swojej zwinności i szybkości, zabawy znane z popularnych telewizyjnych show – park trampolin w Warszawie to idealne miejsce do rozrywki dla każdego, niezależnie od wieku.

Sprawdź, jakie dokładnie atrakcje czekają w parkach trampolin, jakie z nich zasługują na odwiedzenie w Warszawie i ile trzeba będzie zapłacić za bilety.

Atrakcje w parkach trampolin – dla każdego coś ciekawego!

Park trampolin to miejsce, gdzie na amatorów dobrej zabawy czekają duże przestrzenie wypełnione trampolinami i innym wyposażeniem gwarantującym świetną rozrywkę.

Odwiedzający mogą korzystać z trampolin różnych typów, między innymi płaskich i stojących, prostokątnych, kwadratowych, dużych i małych, również uzupełnionych o przeszkody, które można pokonywać podczas skakania. Bezpieczne skoki zapewniają baseny z gąbkami, które dają miękkie lądowanie.

Poza trampolinami park trampolin może również zaoferować wiele innych atrakcji, na przykład mogą być to:

  • lina akrobatyczna slack line, która jest rozwieszona nad basenem z gąbkami
  • atrakcje akrobatyczne, między innymi ścieżki akrobatyczne z podłużnymi trampolinami, trapez cyrkowy
  • wall run, czyli trampoliny pozwalające na wbieganie na ścianę
  • air bag – ogromne poduszki powietrzne, które amortyzują skoki
  • ścianki wspinaczkowe, które umożliwiają wspinanie się na wysokości
  • tory ninja, które wypełnione są różnymi przeszkodami, które można pokonywać również z rywalizującym zawodnikiem
  • twister – zabawa polegająca na omijaniu dwóch obracających się belek podczas skakania na trampolinie
  • battle beam, czyli walka gladiatorów polegająca na walczeniu na wąskiej belce nad basenem z gąbkami

Takie atrakcje może zaoferować odwiedzającym park trampolin w Warszawie Airo. Z jego dokładną ofertą można zapoznać się na stronie https://airo.fun/park-trampolin.

Parki trampolin w Warszawie – gdzie warto się wybrać?

W Warszawie działa obecnie kilka parków trampolin, które zapewniają dostęp do zróżnicowanych atrakcji.

Na trampoliny w Warszawie wiele osób wybiera się do parku Airo, który jest również jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Na odwiedzających czeka tam szeroka gama różnych atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Park zlokalizowany jest przy ulicy Łopuszańskiej 22.

Na stronach internetowych parków trampolin można zapoznać się bliżej z dostępnymi w nich atrakcjami oraz zasadami wejścia i cennikami. Wybrane parki w Warszawie, w tym park Airo, pozwala również na wykupienie biletu przez internet.

Od jakiego wieku można korzystać z parku trampolin?

Wejścia do parku trampolin możliwe są dla dzieci od 4. roku życia. Należy pamiętać o tym, że dziecko powinno znajdować się wtedy pod opieką osoby dorosłej. Dzieci od 7. roku życia mogą już korzystać z parku bez konieczności przebywania pod opieką dorosłego.

Urodziny w parku trampolin – gwarancja dobrej zabawy!

Wybrane parki trampolin działające w Warszawie są również przygotowane do organizacji urodzin dla swoich odwiedzających. To kapitalna propozycja dla dziecka albo nastolatka, aby spędzić czas na dobrej zabawie podczas tego wyjątkowego dnia.

Wybierając się na urodziny na trampoliny w Warszawie, można wtedy wynająć prywatną salkę z obsługą cateringową. Takie przyjęcie urodzinowe z pewnością będzie niezapomniane!

Ile kosztuje wizyta w parku trampolin?

Odwiedziny w miejscu jak park trampolin w Warszawie wcale nie są związane ze sporym kosztem. Z jakimi wydatkami za bilety należy się liczyć?

Najczęściej ceny rozpoczynają się od około 20-25 złotych za jedną godzinę od poniedziałku do czwartku, natomiast w weekendy oraz w święta trzeba zapłacić już około 30-35 złotych za godzinne wejście.

Bardzo często park trampolin mogą również zaoferować również dodatkowe zniżki, na przykład w formie karnetów na określoną liczbę wejść, zniżki dla dużych rodzin, posiadaczy kart wydawanych przez zakłady pracy.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.