Tragiczny wypadek. Nie żyje 35-latka

Dodane 12 marca 2018, 07:47

Na sygnale, Sobolew
Zdjęcie poglądowe: redakcja W niedzielę (11.03) nad ranem, młoda kobieta poruszająca się samochodem osobowym uderzyła w drzewo i poniosła śmierć na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Nowa Krępa ( gm. Sobolew). Dyżurny garwolińskiej policji informacje o zdarzeniu otrzymał o godz. 4:36.

Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe, trzy zastępy straży pożarnej oraz zespół karetki pogotowia. Pomimo szybkiego zjawienia się na miejscu ratowników, kobiety nie udało się uratować.

- 35-letnia kobieta, kierująca samochodem marki VW Sharan na prostym odcinku drogi z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.

Decyzją Prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium.

- Przed godz. 5 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Nowej Krępie, gdzie samochód osobowy Volkswagen Sharan zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kierującej i po ewakuacji z pojazdu przekazali ją zespołowi ratownictwa medycznego. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP - wyjaśnia st, kpt. Tomasz Biernacki z PSP Garwolin.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (12 marca 2018, 10:46)
[*]
U
  (13 marca 2018, 21:42)
Jech jecze jadą szybszej jecze będą krzyży na drodzie