Tragiczny ranek. 24-latek i 53-latka nie żyją

Dodane 24 marca 2020, 08:24

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Dziś nad ranem doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Zwola Poduchowna w dniu 24 marca po godzinie 5. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego, kierując samochodem marki Land Rover z dotychczas nieustalonych przyczyn zjechał do rowu, a następnie w las uderzając w drzewa. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł kierowca auta jak i 53-letnia pasażerka. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

Policjanci przypominają, że wielu tragediom na drodze można uniknąć. Podstawową zasadą jest jednak dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków na drodze oraz zachowanie rozsądku i koncentracji. Szczególnie istotne są to czynniki przy warunkach, gdzie w nocy temperatura spada poniżej zera.  Zatem uważajmy i bądźmy ostrożni.

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (25 marca 2020, 15:22)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.