Totalnie pijani za kółkiem

Dodane 9 grudnia 2019, 18:24

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 8 praw jazdy.

2 grudnia

Garwolin – 35-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierowała samochodem marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Gończyce – mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

4 grudnia

Garwolin – 35-letnia mieszkanka powiatu garwolińskiego, kierowała samochodem marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Łaskarzew – 36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

5 grudnia

Łaskarzew – 23-letni mieszkaniec powiatu radomskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i doprowadził do wypadku drogowego. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łaskarzewie.

7 grudnia

Garwolin – 50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

 

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (7)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Weteran
  (10 grudnia 2019, 09:07)
Moim zdaniem, samo odbieranie dokumentów, stosowanie zakazów prowadzenia pojazdów nie daje nic, co widać na załączonych przykładach. Tylko konfiskata pojazdu z przeznaczeniem na licytację i dotkliwa grzywna mogą coś zmienić. Dobrym rozwiązaniem były by też w moim odczuciu roboty publiczne w odblaskowym uniformie z wypisanym DUŻYMI literami przewinieniem. Może wstyd coś by zmienił. Pozdrawiam
gość
  (10 grudnia 2019, 17:57)
pijanych łatwiej złapać złodzieja trudniej licżą si wyniki więcej patroli i pozro panowie policjanci
I jeszcze
  (10 grudnia 2019, 19:26)
Recydywa powinna z imienia i nazwiska być uhonorowana a ci mocno zawiani i przy pierwszej wpadce
Nicola
  (11 grudnia 2019, 09:14)
jestem dumna z chłopaków i dziewczyn wg, sława i chwała naszego miasta rośnie w Polsce każdego dnia. Żadne miasto i żaden powiat nie mogą pochwalić się taką ilością pijaków za kółkiem. WG rulezzzz, hahaha
spozagrajdola
  (11 grudnia 2019, 22:00)
Sami macie problem platfusy!;-) to bylo tak 'by the way'! ('Opisz swoj problem:-/)
wieśniacka i zaściankowa moda podawania kto jakiej marki samochodem jechal!:-D a po co to komu? nie wystarczy ze samochodem osobowym albo dla jakiegos odroznienia ze ciezarowym lub ciagnikiem? Co to? Jakis ranking? 2 fiaty 1 vw 1opel etc etc? Zajumany zaścianek!:-(
Do spozagrajdola
  (12 grudnia 2019, 00:48)
Pisz komentarze z szacunkiem. P.s platfus to Cie spłodził!!! A raczej spierniczył, ładnie to opisujac.
W dodatku jeszcze spięcie w inkubatorze bylo i piszesz glupoty. Wspolczuje.
Nicola
  (12 grudnia 2019, 21:24)
Gość spozagrajdola 100% racji.