TOM-CAR już otwarty!

Dodane 18 września 2019, 20:00

Sobolew
TOM-CAR AUTO SERWIS Sobolew Na motoryzacyjnej mapie Mazowsza pojawił się nowy punkt. Nowoczesny, przestronny i funkcjonalny auto serwis TOM-CAR w Sobolewie już otworzył swoje bramy dla klientów.

Znany dotąd z ul. Lipowej 10 w Sobolewie rodzinny warsztat samochodowy państwa Komarów, zyskał 14 lipca bliźniaczy ale unowocześniony i przestronny obiekt. Nowy auto serwis zlokalizowany jest przy ul. Żelechowskiej 77 w Sobolewie i już gotowy jest na przyjęcie klientów.

Prawie 1000 metrów użytkowych, cztery stanowiska serwisowe w tym jedno specjalistyczne. Wszystkie przygotowane do naprawy aut osobowych i ciężarowych. Dzięki ciężkiej pracy i miesiącom przygotowań dziś firma TOM-CAR może zaoferować klientom jeden z największych i najnowocześniejszych miejsce do naprawy aut w powiecie garwolińskim. Firma, dzięki nowemu obiektowi będzie świadczyć jeszcze szerszy wachlarz usług związanych z serwisem pojazdów. Zaopatrzyć będzie można się tutaj również w części i akcesoria samochodowe.

- W minionym tygodniu udało nam się zakończyć ostatnie prace nad warsztatem i w sobotę mogliśmy już oficjalnie zaprezentować gościom nasz auto serwis i jego funkcjonalność. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy pojawią się tu ze swoimi autami wyjadą zadowoleni a pozostali, którzy będą mieli okazję przejeżdżać w pobliżu, będą mogli cieszyć oko, bo chcieliśmy, żeby cały budynek i jego otoczenie wpisywało się w architekturę okolicy - wyjaśnia Tomasz Komar, właściciel marki TOM-CAR.

TOM-CAR wśród szeregu usług oferować będzie m.in:
- mechanikę samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych,
- wulkanizację,
- naprawę i napełnianie klimatyzacji,

W najbliższym czasie zostanie uruchomiona również w budynku stacja diagnostyczna.

Warsztaty TOM-CAR przy ul. Lipowej 10 i Żelechowskiej 77, czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00 oraz w sobotę w godzinach 9.00 - 14.00. 
Kontakt:
504 173 220,
606 391 347.

 

 

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.