To się nazywa niefart w piątek 13-tego!

Dodane 13 października 2017, 19:02

Na sygnale, Pilawa
Zdjęcie poglądowe: kpinfo.pl Bardzo pechowy okazał się dzisiejszy piątek 13-tego dla pasażera kolei mazowieckich, który podróżował pociągiem relacji Warszawa - Dęblin.

Do pechowego wydarzenia doszło dziś przed godziną 9. Mężczyzna, który podróżował pociągiem w stronę Dęblina postanowił skorzystać z toalety. Niestety, wydostać się z niej już nie był w stanie. 

Drzwi pomieszczenia zatrzasnęły się. Mimo prób uwolnienia mężczyzny, nie udało się tego zrobić. Niezbędne okazało się wezwanie na miejsce straży pożarnej.

Na stacji kolejowej w Pilawie, do wnętrza pociągu weszli strażacy ochotnicy z Pilawy. Przy użyciu specjalistycznych urządzeń, usunęli drzwi toalety i uwolnili mężczyznę.

Przykra sytuacja, skończyła się na strachu.   

- Po godz. 9 zastęp OSP Pilawa został zadysponowany na stację kolejową w Pilawie, gdzie zatrzymał się pociąg osobowy, w toalecie którego znajdował się podróżny. Drzwi do pomieszczenia nie dawały się otworzyć z powodu uszkodzenia. Strażacy przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego wyłamali je, uwalniając mężczyznę. Akcja trwała blisko pół godziny - relacjonuje st. kpt. Tomasz Biernacki z PSP Garwolin. 

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
jj
  (13 października 2017, 20:53)
haha.. widziałem tą akcje ;O Specjalistyczne narzędzia - łom ;>
B4nd1
  (14 października 2017, 04:24)
https://youtu.be/y6gta7eQIa8
Olo
  (4 kwietnia 2018, 16:33)
Jak widać wagony z lat 70-tych to trupy....