To już rok, dzięki!

Dodane 23 października 2015, 02:16
Dokładnie rok temu wystartowaliśmy z projektem Garwolin24.com. Wiadomo, łatwo nie było. Jednak po 365 dniach stwierdzamy BYŁO WARTO I UDAŁO SIĘ! Blisko 800 artykułów, ponad 110 tys. unikalnych użytkowników i grubo ponad milion odsłon. Tak w skrócie można opisać to, co udało się osiągnąć przez rok.

Mamy nadzieję, że jako redakcja dostarczyliśmy Wam wiele ciekawych informacji. Po kilku tygodniach działania stało się dla nas jasne, że musimy dać Wam to, czego nie daje konkurencja. Szybko zmieniliśmy taktykę i dziś, staramy się, aby zamieszczane na naszej stronie newsy były unikalne. Nie powtarzamy tego, o czym już wszyscy pisali. 


Dlatego pozwólcie, że wspomnimy o kilku artykułach, które wyróżniły nas na tle konkurencji i które najchętniej czytaliście. 

Na dobry początek portalu, pisaliśmy o historii lokatorów Zarzecza. Wiszące na drzewie laski kiełbasy do dziś wywołują w nas uśmiech. Smutniej zrobiło się, gdy opisywaliśmy historię małej Julii i jej mamy. Za każdym razem kiedy sięgamy do lektury, mamy łzy w oczach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze relacje wyborcze z wyborów samorządowych 2014. Z chęcią sięgaliśmy do artykułu w którym opisywaliśmy Czarną listę pracodawców naszego powiatu. Jednak z całą pewnością możemy stwierdzić, że najchętniej czytaliście relacje ze zdarzeń „na sygnale”. Kilkanaście tysięcy odsłon relacji na żywo z miejsca zaginięcia dwóch dziewczynek w Kobylnicy, kilkadziesiąt tysięcy kliknięć w relację z tragedii ukraińskiego autokaru i w… relację z pożaru samochodów w Kątach

Docieramy nie tylko do mieszkańców powiatu garwolińskiego. Naszą stronę odwiedzają czytelnicy z całej polski a nawet świata. Warszawa, Lublin, Kraków, Kozienice, Góra Kalwaria, Gdańsk – tam między innymi mamy swoich stałych Czytelników. Wilka Brytania, Kenia, Rosja, USA, Niemcy – tu mieszkają Ci, którzy szukają na naszej stronie informacji.   

Czym jeszcze możemy się pochwalić? Z pewnością tym, że nasze informację i zdjęcia były udostępniane w największych portalach w kraju i za granicą. 

Ale to wszystko już za nami… czas na więcej. 

Jeżeli popełniliśmy kiedyś błąd, przepraszamy. Jeśli choć raz, dzięki nam dowiedziałeś się czegoś nowego, jest nam niezmiernie miło. 

Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na kolejne 365 dni.   

Zespół redakcyjny Garwolin24.com

 

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.