Tego jeszcze nie było! Piknik Militarny w Garwolinie (23 czerwca)

Dodane 22 maja 2019, 13:52

Garwolin
Zdjecie: wikipedia.org Po raz pierwszy w Garwolinie obędzie się Piknik Militarny. Premierowa będzie nie tylko impreza, ale i miejsce w którym się odbędzie.

23 czerwca w Garwolinie na palcu pod budynkiem Starostwa Powiatowego odbędzie się Piknik Militarny. Wydarzenia objął patronatem Minister Obrony Narodowej.

Na chwilę obecną nie są znane szczegóły imprezy. Organizator - Starostwo Powiatowe w Garwolinie wysłało zaproszenia m.in do:

- Orkiestra Wojskowa,
- Żandarmeria Wojskowa,
- 6 mazowiecka Brygada WOT,
- organizacje takie jak Garda Garwolin,
- Siły Powietrzne Dęblin,
- dowódca Sił Zbrojnych,
- generał Dywizji Wojska Polskiego.

Nie zabraknie sprzętu wojskowego i grochówki.

Szczegóły imprezy niebawem.

Komentarze (14)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Matko
  (22 maja 2019, 14:27)
Super pomysł!! Juz biegne.
Noo
  (23 maja 2019, 01:59)
Pis zaplaci z naszych podatkow za paliwo do tych wojskowych maszyn, bo jakos musza dojechac. Brawo pani Starosto czy jakos tak. Jak z tym helikopterem i poslem czy kims tam. Nagramy to i Siekielski wyjasni!!!!
Ja
  (23 maja 2019, 07:18)
Najpierw to niech władze zadbają o teren przed budynkiem, bo ich trawa zaraz zarośnie. Wstyd na takie coś wojsko zaprosić. Mosty ważne, ale dobry gospodarz to i o swoje obejście dba...
Organizujemy
  (23 maja 2019, 08:24)
Dnia 23go planujemy zapelnic popoludniem parking przed starostwem do 25go. Mamy juz 25 osob chetnych. Nie moga nam zakazac wiazdu i parkowania. To nie teren na festyny, sa do tego wyznaczone miejsca!!!
Gość
  (23 maja 2019, 09:58)
Jak widać ze wszystkiego można zrobić problem ☺
Do "Organizujemy"
  (23 maja 2019, 18:58)
Po pierwsze: komu bardziej na złość narobicie? Władzy czy ludziom, którzy mogliby coś fajnego zobaczyć?
Po drugie: po pierwsze nie ma znaczenia, bo właśnie zabronią Wam wjazdu. Postawią kilka dni przed imprezą znak zakazu wjazdu / zatrzymywania i parkowania w dniu imprezy z info, że pojazdy nie usunięte do tego i tego dnia będą odholowywane na koszt właściciela. I narobicie im, że hej! Właściciel terenu może z nim zrobić co chce, a policja ma wtedy prawo do karania. Więc zasilcie budżet mandacikami.
Po trzecie: jak już, to nie trzeba było odkrywać kart wszędzie, gdzie się da i dać im możliwość przygotowania działań zaradczych.
Zakaz
  (23 maja 2019, 19:37)
Zeby postawic zakaz badz inny znak musi odbyc sie cala procedura. I nie stawia tego Starostwo, tylko zarzadca drogo. Samowolne postawienie znaku jest karane.
Postawia
  (23 maja 2019, 19:39)
Jezeli bedzie taki zna zakaz wjazdu parkowania a beda tam samochody wojskowe to beda mandaty. Wzywac policje trzeba bedzie. Wstydu sobie narobia.
Do Zakaz i Postawią
  (24 maja 2019, 07:28)
Żadnej procedury być nie musi, to nie jest droga publiczna. I pod znakiem się robi tabliczkę Nie dot. pojazdów na piknik i tyle w temacie.
Noo
  (24 maja 2019, 09:35)
Tylko ze taki znak musi niec homoligacje. Wez dowiedz sie zanim napiszesz glupote. Pokaz mi taki znak drodowy znajdujacy sie w kodeksie.
Do noo
  (5 czerwca 2019, 05:42)
Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.
xxx
  (11 czerwca 2019, 21:29)
weźcie się wszyscy ogarnijcie... miasto organizuje atrakcje a Wy nie potraficie tego docenić. To nie tak, tamto nie tak... Nie pasuje Ci to posadź d..e w domu i se telewizje oglądaj! Ja z miłą chęcią zabiorę dziecko na pokaz i będzie to dla niego duża atrakcja i rozrywka. A zapełniajcie sobie parking i co tam jeszcze chcecie... będzie na czym testować sprzęt wojskowy :) :) :) I jeszcze jedna propozycja dla miasta - może przy tej okazji warto zorganizować zbiórkę na jakiś cel charytatywny? Będzie to dobra okazja aby komuś pomóc i uzbierać potrzebne środki na leczenie, rehabilitację itp...
Do "Noo"
  (12 czerwca 2019, 17:31)
No to się ubawiłem... "homologacja" - chyba jak już to inne słowo tu powinno paść dot tego znaku "drodowego".
Sporo jeżdżę po różnych piknikach i pokazach i takie jakie można spotkać opisy pod różnymi znakami, to na pewno znajdą jakiś "z homologacją".
Przypomnę tylko, że to teren prywatny a nie droga publiczna...
A jak postawią regulamin parkingu - swojego, prywatnego - na prywatnym terenie, to też muszą go "homologować"? Weź chwilę pomyśl, poczytaj, poszukaj i dopiero pisz o głupotach...
Matko i córko..
  (21 czerwca 2019, 23:20)
Ręce mi opadają czytając ten hejt. Widzę tu wpisy samej ELYTY LGBT+ (co chodzą w spodniach rurkach). Chłopcy idąc na piknik zobaczycie czy wasz chłopak też ma taką l..ę. Zawsze możecie zostać w domu i pograć w cybergaja. :)