Targi pracy: warto było tu być

Dodane 15 czerwca 2016, 20:43

Miasto Garwolin
Zdjęcie: redakcja Blisko 500 osób skorzystało z możliwości spotkania się z potencjalnymi pracodawcami z Garwolina, powiatu garwolińskiego i województwa mazowieckiego. Nie zabrakło ofert pracy z zagranicy.

15 czerwca w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbyły się Targi Pracy. Ostatnie podobne wydarzenia miało miejsce w 2009 roku. Tegoroczne spotkanie pracodawców i potencjalnych pracowników odbyło się dzięki pomysłowi i zaangażowaniu Elżbiety Jarząbek z Powiatowego Urzędu Pracy w Garwolinie.

Organizatorem i koordynatorem dzisiejszego wydarzenia był PUP w Garwolinie. Jak poinformował nas Norbert Wilbik, p.o.dyrektor PUP w Garwolinie wydarzenie cieszyło się takim zainteresowaniem, że prawdopodobnie zostanie ono powtórzone w przyszłych latach.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10 i trwało trzy godziny. Przez ten czas pojawiło się w Domu Kultury około 500 osób. Wystawcy zajęli hol główny budynku, małą salę konferencyjną oraz korytarz wystawowy. Łącznie pojawiło się 25 firm, które oprócz ofert pracy przywiozły ze sobą informatory i ulotki związane ze swoimi profilami działalności.

Podczas dzisiejszych Targów Pracy w Garwolinie można było znaleźć pracę w firmach:

Hurt Artykułów Elektronicznych Prolech
Fedro Sp. z o.o.
Auchan Polska
Automative Assembly System Sp. z o.o.
Randstad Polska Sp. z o.o.
Czan Sp. z o.o.
Regina Ośko, Usługi krawieckie
AVON Operations Sp. z o.o.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Zakład Wyrobu Obuwia Rammit
DB Schenker Poland
Wojskowy Komenda Uzupełnień w Garwolinie
Jednostka Wojskowa nr 3797 Giżycko
Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego
Edukator
Centrum Szkoleń Budowlanych
Wojewódzki Urząd Pracy w Siedlcach
Bruggen Polska Sp. z o.o.
McDonalds
Elcar Systemy GPS
Sante A. Kowlski Sp. J.
Jeronimo Martins Polska Biedronka
Super Drób S.A.
Pirells Innovative
Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Tyż bezrobotny
  (16 czerwca 2016, 23:27)
O, to pani redaktor poczyniła chociaż jedną informację wychodząc z domu. Może była pani na targach w poszukiwaniu pracy?
mieszkanka
  (19 września 2018, 12:14)
W tej okolicy warto sprawdzić czy w Pirells Innovative nie szukają kogoś bo dużo dobrego słyszałem o warunkach jakie dają ludziom.