Tak zagrali, że cała Polska usłyszała

Dodane 23 czerwca 2017, 20:25
Zdjęcie: facebook/RytmGarwolin Pertti i zespół Rytm Garwolin, zagrali na najgłośniejszym weselu ostatnich tygodni.

17 czerwca Dorota Gwiazdowska, saksofonistka zespołu Mig (siostra lidera discopolowej formacji Marka Gwiazdowskiego) i Marek Pstrągowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ceremonia odbyła się w kościele w Płońsku, natomiast przyjęcie weselne w Strachowie. Piosenki takie jak "Ona jedyna", "Miód malina", "Ta malutka blondynka" nucą wszyscy fani muzyki disco polo, jednak w minioną sobotę goście bawili się do taktu przygrywającego przez naszą lokalną formacje. 

Na weselu czas gościom umilił garwoliński zespół Rytm, w skład którego wchodzą: gitara, klawisze - Marcin, klawisze - Wojtek, bas - Tomek, perkusja - Marcin oraz wokalistka Kamila i znany z utworów takich jak "Niepokojąco piękna" Albert - Pertti. Przychylność słuchaczy, grupa zyskała dzięki szerokiemu repertuarowi i muzyce wykonywanej w całości na żywo.

Pozytywne opinie o ich występie pojawiły się nie tylko na portalach branży disco polo, ale nawet na stronie internetowej RMF.

Obok zespołu Rytm Garwolin, na specjalne życzenie Doroty wystąpił zespół Akcent: Zenon Martyniuk i Ryszard Warot. Obaj panowie byli gośćmi wesele.

 

 

Komentarze (4)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Yyyyy
  (23 czerwca 2017, 21:18)
A kogo to obchodzi....
Dihaczkichacz
  (24 czerwca 2017, 05:54)
To żeście się wyrwali z tym że cała Polska usłyszała.. Cała Polska była na tym Weselu ? Strasznie z pupy ten tytuł.. Onetowe dziennikarstwo ;)
Daniel
  (26 czerwca 2017, 09:19)
Tytuł może faktycznie nie najlepszy za to zespół super. Grali na weselu mojej siostry i faktycznie nie ma się do czego przyczepić. Po prostu rewelka. Tak rozkręcić imprezę potrafią tylko oni. Polecam każdemu
Jan
  (28 czerwca 2017, 21:38)
Też byłem na weselu gdzie oni grali. Jesli chodzi o samą muzyke i wokal w porzadku. Niestety gości nie zabawiali i było po prostu sztywno a wokalista gwiazdorzy. Ja ich nie polecam.