Tajemnicze dachowanie w Głoskowie

Dodane 17 stycznia 2022, 09:01

Borowie, Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia - OSP Borowie Nie widmo kto kierował pojazdem, nie wiadomo też ile osób podróżował autem. Policja prowadzi czynności.

16 stycznia informowaliśmy na łamach naszego portalu o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Głoskowie (gm. Borowe). Więcej: Rano dachował na krajówce. Do dziś nie wiadomo, kto kierował autem.

- W niedzielę rano otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Głoskowie pojazd osobowy leży w rowie na boku, a wewnątrz auta nikogo nie ma. Na miejscu policjanci ustalili, że nieznany kierujący z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji i drzewo. Osoba lub osoby podróżujące pojazdem oddaliły się przed przyjazdem służb. Z uwagi na wyciek płynów eksploatacyjnych policjanci odholowali auto na policyjny parking. Prowadzimy czynności w tej sprawie  poinformowała nas mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP Garwolin.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.