Świetny występ garwolińskich biegaczy

Dodane 20 września 2015, 21:37
fot. Janusz Janzer Dziś w Przemyślu odbył się bieg na 10 km – Przemyska Dycha. Do rywalizacji stanęli reprezentanci naszego powiatu i… oczywiście nie zawiedli.

W biegu wystartowało ponad 600 osób. Do mety dotarło 619 zawodników. Dwóch biegaczy z Garwolina uplasowało się w pierwszej dziesiątce.

Robert Głowala, zawodnik GKS Wilgi Garwolin dobiegł na metę jako 3., zawodnik PSP Garwolin Łukasz Świesiulski zakończył rywalizację na miejscu 6.

Najlepszy w swojej kategorii

Podobnie jak w roku ubiegłym PRZEMYSKA DYCHA, została oficjalnie wpisana do Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Łącznie rywalizacja ta obejmuje 7 imprez biegowych (2 półmaratony oraz 5 biegów na dystansie 10 km) rozgrywanych na obszarze całego kraju.

Klasyfikacja prowadzona jest na podstawie wyników z czterech biegów, osobno dla kobiet i mężczyzn: dla kobiet wyłącznie klasyfikacja ogólna, dla mężczyzn klasyfikacja ogólna oraz w trzech kategoriach wiekowych, tj. do 29 lat, 30-39 lat oraz od 40 lat.

Reprezentantem PSP Garwolin jest Łukasz Świesiulski, który w swojej kategorii wiekowej nie ma sobie równych.

Trzymamy kciuki za kolejne występy obu panów!

 Źródło: Przemyska Dycha

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Victus
  (20 września 2015, 22:02)
Łukasz Świesiulski nie jest klubowym kolegą Roberta.