Światowi giganci w Garwolinie - Dni Otwarte pasażu Targowa 60

Dodane 15 maja 2019, 20:01

Garwolin
Informacja prasowa 17 maja w Garwolinie obędzie się największa otwarta impreza poświęcona branży budowlanej. Wystawcy, nowoczesny sprzęt, trendowe produkty a na koniec wspólny grill.

W najbliższy piątek o godz. 14 plac przy pasażu Targowa 60, wypełni się przedstawicielami największych krajowych i światowych firm, dostarczających najnowszy i profesjonalny sprzęt dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Giganci swoich branż zaprezentują mieszkańcom Garwolina możliwości swoich produktów.

- Dni Otwarte przy Targowej 60 to cyklicznie organizowana impreza, jednak z coraz większym rozmachem.  W mobilnych punktach pokazowych robimy testy urządzeń, które bezpośrednio przekładają się na wysoki komfort pracy. Bezpieczeństwo podczas wszelkich prac budowlanych, jest priorytetem dlatego oferujemy sprzęt z „najwyższych półek" - mówi Marcin Masny, właściciel firmy EMPRO i współorganizator wydarzenia.

Podczas Dni Otwartych odbędzie się konkurs. Do wygrania m.in. vouchery zakupowe i profesjonalne ubrania.
 
Kogo spotkamy?

Tego dnia nie zabraknie w Garwolinie tych, którzy wiedzą jak się profesjonalnie buduje i remontuje. Wśród zaproszonych na wydarzenie gości pojawią się firmy:

Milwaukee - jest wiodącym producentem elektronarzędzi heavy-duty, bezprzewodowych i przewodowych elektronarzędzi oraz akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.
Festool - specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowania perfekcyjnych powierzchni.
BOLIX jest wiodącym polskim producentem chemii budowlanej, specjalizującym się w produkcji systemów elewacyjnych.
Blue Dolphin - profesjonalne akcesoria malarskie.
PIGMENT jest polskim producentem farb i chemii budowlanej, z bogatym asortymentem produktów. W tym innowacyjnych farb fotokatalitycznych.
Zamel - Polski producent automatyki oraz sprzętu elektrotechnicznego.
Schneider Electric - lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce
Pawbol Sp. z o.o. to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektrotechnicznego.

 
To tylko część znanych marek, które obecnie dominują na rynkach budowlanych, a w Garwolinie będą prezentować swój sprzęt.
Podczas imprezy będzie możliwość zakupu produktów MILWAUKEE I FESTOOL w cenach niższych o VAT.

Organizatorami wydarzenia są firmy: EMPRO, DOMAR, STORM, LOBO i Cartex.

Informacja prasowa
 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.