Staranował dwa samochody

Dodane 9 lipca 2024, 15:13

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Policjanci zatrzymali 49–letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego. Mężczyzna jadąc volkswagenem staranował dwa zaparkowane na ulicy Korczaka samochody. Był pijany. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Na szczęście żadna z osób postronnych nie ucierpiała. Za swoje wyczyny 49–latek odpowie przed sądem. Może mu grozić do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu (4.07) po północy na ulicy Korczaka w Garwolinie. Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 49–letniego mężczyznę, który jadąc volkswagenem staranował dwa zaparkowane samochody. Mieszkaniec powiatu garwolińskiego był pobudzony i agresywny, kopał i szarpał bramę wjazdową jednego z osiedli. Funkcjonariusze obezwładnili go i przewieźli do policyjnego aresztu.

Badanie alkomatem wykazało, że 49-latek był nietrzeźwy. Miał ponad promil w organizmie. Jak przyznał, wcześniej pił wódkę. Z uwagi na podejrzenie, że mógł też znajdować się pod wpływem substancji psychotropowych pobrano krew do dalszych badań.

Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym i uszkodzenie bramy wjazdowej. Może mu grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.