Spotkanie autorskie z Katarzyną Zdanowicz (20 stycznia)

Dodane 13 stycznia 2022, 15:15

Miasto Garwolin
Materiały promocyjne "Jak dużo jesteśmy w stanie poświęcić w związkach, żeby partner mógł realizować swoją ekstremalną pasję? W imię czego żony i partnerki himalaistów ŻYJĄ W CIENIU WIELKIEJ GÓRY?

Dziewięć niezwykłych kobiet. Dziewięć opowieści o czekaniu, lękach, dumie, a nierzadko rozpaczy. Kiedy oni zdobywają najwyższe szczyty świata, są bohaterami mediów, one w domach walczą z codziennością. "
 
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie, serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie: z Katarzyną Zdanowicz autorką książki "Zawsze mówi, że wróci".
 
Podczas spotkania, Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, którą zapewne znacie Państwo z programów w Polsat News, TVN24 czy Dzień Dobry TVN, opowie nam więcej o bohaterkach swojej książki "Zawsze mówi, że wróci".

Spotkanie odbędzie się 20 stycznia o godzinie 17:30 w naszej Bibliotece w Garwolinie.

Wstęp jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonać w siedzibie Biblioteki (ul. Nadwodna 1) lub pod numerem 25 682 24 21.

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.