Spotkanie autorskie - Cmentarz parafialny w Garwolinie (27 stycznia)

Dodane 22 stycznia 2024, 07:57

Miasto Garwolin
Materiały prasowe Przed nami niezwykła podróż w głąb czasu, pośród nagrobków i historii ludzi, którzy kształtowali dzieje naszej społeczności.

Data: 27 stycznia 2024 r.
Godzina: 14:00
Miejsce: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie.


Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, opowiemy o fascynujących losach osób spoczywających na cmentarzu, podzielimy się kulisami powstawania książki oraz pokażemy, jak wspólnie z lokalną społecznością udało nam się odkryć i uwiecznić nieznane dotąd historie.
Spotkanie to będzie doskonałą okazją do rozmów, wymiany poglądów oraz podzielenia się własnymi historiami i informacjami na temat osób związanych z naszym miastem. Jesteśmy otwarci na nowe spojrzenia i zgłaszanie dodatkowych informacji, które mogą wzbogacić naszą wiedzę.
 
Zobacz też: Adwokat z urzędu - jak uzyskać taką pomoc?
Link sponsorowany
 

Zapraszamy wszystkich miłośników lokalnej historii, entuzjastów genealogii oraz wszystkich, którzy pragną poznać tajemnice Garwolińskiego Cmentarza.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Was na tym wyjątkowym wydarzeniu!


Podczas spotkania będzie możliwość odebrania wcześniej zamówionych egzemplarzy książki.Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.