Spotkajmy się w Miastkowie po raz drugi!

Dodane 9 lipca 2019, 20:47

Miastków Kościelny
Materiały prasowe W niedzielę 14 lipca, już po raz drugi odbędzie się festyn charytatywny organizowany przez sympatyków i kibiców klubu Wilga Miastków. Pierwsza impreza z tego cyklu odbyła się w ubiegłym roku. Celem przewodnim tegorocznej edycji jest pomoc naszym trzem bohaterkom – Julii, Kornelii i Milenie.

Julia urodziła się z zespołem wad wrodzonych i wymaga ciągłej rehabilitacji. Na co dzień korzysta z zajęć ruchowych, logopedycznych, psychologicznych oraz wielu innych, które pomagają jej wrócić do zdrowia.

Kolejną bohaterką naszego wydarzenia jest Milena. Dziewczynka zaraz po urodzeniu przebyła sepsę, co doprowadziło do niedotlenienia mózgu. Ogromnym wsparciem dla dziewczynki są jej rodzice, którzy pomagają jej w codziennych czynnościach.

Trzecią bohaterką wydarzenia jest Kornelia, która urodziła się jako skrajny wcześniak. Diagnozą postawioną przez lekarzy jest mózgowe porażenie czterokończynowe.

Każda z dziewczynek wymaga leczenia, a co za tym idzie wsparcia finansowego. Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie niedzielę oraz wesprzeć nasze wydarzenie! 13 lipca o godzinie 11:00 rozpoczną się rozgrywki sportowe, na stadionie ULKS Wilga Miastków. W niedzielę widzimy się w samo południe na placu przy ulicy Szkolnej 8. W programie m.in. występ zespołów ludowych, gry i zabawy, pokaz iluzjonisty, mini disco dla dzieci, grill i wiele innych. Atrakcją dla fanów muzyki disco jest występ zespołów: Marioo, Exelent, News oraz Na Pełnej. Wieczorem od godz. 21:00 zapraszamy na zabawę
z zespołem Access! Na koniec nie zabraknie pokazu pirotechnicznego.

Do zobaczenia w Miastkowie!


    Organizatorzy

Dołącz do wydarzenia na facebooku: Spotkajmy się w Miastkowie 2

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.