Sportowe zacięcie zaowocowało sukcesem. Policjanci z Garwolina najlepsi w Otwartym Turnieju Służb Mundurowych

Dodane 27 czerwca 2022, 12:05
KPP Garwolin Wytrzymałość psychofizyczna, odporność na stres, pracowitość, a przede wszystkim umiejętność uczciwego współzawodnictwa to cechy mundurowych sportowców. 25 czerwca w Górznie odbył się Otwarty Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej, w którym wzięli udział reprezentanci państwowej straży pożarnej, ochotniczych straży pożarnych i policji. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Garwolinie zajęli w turnieju I miejsce. Gratulujemy!

Turniej pod patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego i Wójta Gminy Górzno Waldemara Sabaka odbył się 25 czerwca. Wzięło w nim udział 10 drużyn z różnych formacji mundurowych, które najczęściej współpracują ze sobą podczas realizacji codziennych zadań. Tym razem funkcjonariusze spotkali się, by dzielić się sportową pasją, propagować ideę aktywności fizycznej, a także integrować się poza obszarem działań służbowych.

Miło nam poinformować, że reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zwyciężyła całe zawody. Na podium stanęli również zawodnicy drużyn:

  • II miejsce – OSP Górzno
  • III miejsce – OSP Łaskarzew

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom, a w szczególności naszym Kolegom, których występy przyniosły zwycięstwo. Jesteśmy dumni i zawsze wspieramy Was naszym dopingiem. Życzymy kolejnych sukcesów i powodzenia w rozwijaniu swoich sportowych pasji.

Policjanci garwolińskiej komendy na co dzień pełnią służbę w różnych pionach Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Po godzinach spotykają się na hali i trenują swoje umiejętności piłkarskie. Sportowe zacięcie i doskonałą kondycję wykorzystują w codziennej służbie.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.