Sportowe zacięcie zaowocowało sukcesem. Policjanci z Garwolina najlepsi w Otwartym Turnieju Służb Mundurowych

Dodane 27 czerwca 2022, 12:05
KPP Garwolin Wytrzymałość psychofizyczna, odporność na stres, pracowitość, a przede wszystkim umiejętność uczciwego współzawodnictwa to cechy mundurowych sportowców. 25 czerwca w Górznie odbył się Otwarty Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej, w którym wzięli udział reprezentanci państwowej straży pożarnej, ochotniczych straży pożarnych i policji. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Garwolinie zajęli w turnieju I miejsce. Gratulujemy!

Turniej pod patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego Mirosława Walickiego i Wójta Gminy Górzno Waldemara Sabaka odbył się 25 czerwca. Wzięło w nim udział 10 drużyn z różnych formacji mundurowych, które najczęściej współpracują ze sobą podczas realizacji codziennych zadań. Tym razem funkcjonariusze spotkali się, by dzielić się sportową pasją, propagować ideę aktywności fizycznej, a także integrować się poza obszarem działań służbowych.

Miło nam poinformować, że reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zwyciężyła całe zawody. Na podium stanęli również zawodnicy drużyn:

  • II miejsce – OSP Górzno
  • III miejsce – OSP Łaskarzew

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom, a w szczególności naszym Kolegom, których występy przyniosły zwycięstwo. Jesteśmy dumni i zawsze wspieramy Was naszym dopingiem. Życzymy kolejnych sukcesów i powodzenia w rozwijaniu swoich sportowych pasji.

Policjanci garwolińskiej komendy na co dzień pełnią służbę w różnych pionach Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Po godzinach spotykają się na hali i trenują swoje umiejętności piłkarskie. Sportowe zacięcie i doskonałą kondycję wykorzystują w codziennej służbie.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Oj
  (11 września 2022, 10:33)
Ktos ma slabosc do piesków. Jaki trzeba miec zryty beret i nisko upaść