Spłonął doszczętnie kolejny dom

Dodane 19 lutego 2017, 18:08

Parysów
Zdjęcie poglądowe: redakcja Z przykrością informujemy, że dziś doszło do pożaru kolejnego domu mieszkalnego na terenie naszego powiatu. Kolejna rodzina straciła dach nad głową.

Do pożaru doszło 19 lutego po godzinie 14 w miejscowości Słup, gm. Parysów.

Ogień objął całą konstrukcję. Po drewnianym domu, obmurowanym cegłą pozostały zgliszcza. 

Na miejscu z ogniem walczyły cztery zastępy straży pożarnej, które podały prądy wody na płonący budynek aż do jego całkowitego ugaszenia.

Akcja gaśnicza trwała dwie godziny.

- Pożar budynku mieszkalnego w Słupie, gm. Parysów. Po godz. 14 do  Stanowiska  Kierowania  PSP  w  Garwolinie  wpłynęła  informacja o pożarze budynku mieszkalnego w Słupie, gm. Parysów. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że pożarem objęty jest cały budynek. Strażacy podali prądy wody do wnętrza obiektu,   co doprowadziło  do  ugaszenia  pożaru.  Następnie przystąpiono  do  częściowej rozbiórki  konstrukcji  budynku  i  dogaszania  pogorzeliska. Budynek  uległ  całkowitemu spaleniu. W  akcji  trwającej ponad dwie godziny  uczestniczyły dwa zastępy  PSP  oraz dwa
zastępy OSP - poinformował nas kpt. Tomasz Biernacki z PSP Garwolin.

Czarna seria

Długotrwała mrozy, jak nigdy bardzo boleśnie odcisnęły piętno na naszym powiecie. Średnio raz w tygodniu doszczętnie płonął budynek mieszkalny, tym samym pozbawiając kolejną rodzinę dachu nad głową. Niestety, doszło również do kilku tragicznych pożarów w wyniku których śmierć poniosło kilka osób.

Ostatni miał miejsce 15 lutego w Gocławiu: Spłonął dom, mężczyzny zmarł wskutek oparzeń     

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
gość
  (19 lutego 2017, 19:16)
Pożar był w Słupie E gmina Parysów