Śmiertelnie niebezpieczna zabawa

Dodane 17 października 2021, 12:25

Na sygnale
SOK Na początku miesiąca trójka nastolatków dopuściła się wybryku, który mógł spowodować wykolejenie pociągu. Wszystkich udało się zatrzymać i oddać w ręce policji.

Do zdarzenia doszło 3 października na szlaku kolejowym Pilawa – Garwolin. Dyżurny z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Pilawie otrzymał informację, że maszynista pociągu relacji Rzeszów – Bydgoszcz zgłosił ułożenie przeszkody z kamieni. We wskazane miejsce zostali wysłani funkcjonariusze SOK, którzy na szlaku Pilawa – Garwolin, którzy zatrzymali trzy osoby nieuprawnione do przebywania na obszarze kolejowym. Dwie z nich nie ukończyły 18 roku życia. Podczas prowadzonych czynności jeden z ujętych (17-latek) przyznał się do układania kamieni na główkach szyn przed nadjeżdżającymi pociągami.

Sprawcy niebezpiecznych wybryków chuligańskich zostali przekazani wezwanym na miejsce zdarzenia funkcjonariuszom Policji, którzy prowadzą dalsze czynności.

SOK

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.