Skiba ciągle na wolności – stand up w Garwolinie! (2.06)

Dodane 20 kwietnia 2022, 14:15
Lider zespołu Big Cyc, legenda rocka, autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich w blisko dwugodzinnym spektaklu komediowym w stylu stand up comedy. Krzysztof Skiba wystąpi w Garwolinie 2 czerwca. Bilety już w sprzedaży!

Na ostro i bez cenzury. „Skiba ciągle na wolności” to spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Krzysztofa Skiby. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych. Jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej.

Z programu dowiadujemy się, jak będąc gwiazdą, nie zostać alkoholikiem czy jak udzielać wywiadów, nie mając nic do powiedzenia.  To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym.

Program Skiby bawi do łez publiczność i zyskuje uznanie w oczach znanych artystów.

– Nie znałem Skiby od tej strony. Czułem się jak podczas wizyty u śmiechoterapeuty – powiedział Henryk Sawka. – Skiba jest bardzo, bardzo ładnie dowcipny – podkreślała Hanna Bakuła.

Krzysztof Skiba to satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek. Od 33 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 3 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad czterech tysiącach koncertów.

W 1990 otrzymał tytuł „najlepszego autora tekstów piosenek”.  W 2006 roku zaliczony przez tygodnik Polityka do grupy 10 najlepszych showmanów w Polsce. Wystąpił w pond 600 programach telewizyjnych.

W 2018 roku ukazała się jego biografia pt. „Skiba ciągle na wolności. Autobiografia łobuza”. W czerwcu 2021 nakładem wydawnictwa Arbitror z Warszawy wyszła jego najnowsza książka z felietonami. Jest to zbiór felietonów  o czasach lockdownu i pandemii pt. Polska bez gaci.

Skiba okazuje się także sprawnym standuperem. Spektakl komediowy w stylu stand up comedy oparty na tej książce, wzbudza salwy śmiechu.

Stand up comedy: Skiba ciągle na wolności

2 czerwca, godz. 19:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Bilety: 50 zł – do kupienia na online oraz w sekretariacie CSiK (ul. Nadwodna 1)

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych

 

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.