Seria wypadków w powiecie

Dodane 23 czerwca 2022, 20:05

Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarznia Czytelniczka Dziś na drogach naszego powiatu doszło do trzech poważnych zdarzeń drogowych.

Do pierwszego wypadku doszło dziś 23 czerwca, o godzinie 7.51 na S17, na pasie w kierunku Lublina, Ukrainka kierująca skodą zasnęła za kierownicą i uderzyła w bariery ochronne. Podróżowała z czwórką dzieci. Na trasie S17, na pasie w kierunku Lublina, na wysokości miejscowości Gocław, kierująca skodą obywatelka Ukrainy zasnęła za kierownicą i uderzyła w bariery ochronne. Była trzeźwa. Pojazdem podróżowała czwórka dzieci.

Do kolejnego wypadu doszło tego samego dnia na obwodnicy Garwolina, na skrzyżowaniu przy Stacji Shell. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca citroenem, wyjeżdżając z ulicy od strony Michałówki, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Garwolina ulicą Kościuszki fordowi. Doszło do zderzenia pojazdów, w które następnie uderzył Citroen Jumper, jadący od strony Miętnego w kierunku centrum miasta. W wyniku zdarzenia, 60-letnia kobieta kierująca fordem trafiła do szpitala.

Ostatnie ze zdarzeń miało miejsce w Woli Łaskarzewskiej około godziny 19. Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, kierujący rowerem wjechał pod auto osobowe. a miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.