Sęp vs Zryw - liga siedlecka juniorów u-17

Dodane 29 kwietnia 2015, 12:50

Sobolew, Żelechów

W miniony weekend odbyły się mecze trzeciej kolejki siedleckiej ligi juniorów u-17 w rundzie wiosennej. W Żelechowie zawodnicy Sępa podejmowali drużynę Zrywu Sobolew.

Pierwsza połowa meczu należała dla zespołu Zryw Sobolew, gospodarze przez pierwsze 45 min byli w głębokiej defensywie. Ukoronowaniem dobrej gry drużyny z Sobolewa była bramka Adama Ostrowskiego po asyście Rafała Majka, piłkarze Zrywu na przerwę schodzili z podniesionymi głowami.

Na początku drugiej odsłony meczu to zespół z Żelechowa dominował na boisku, piłkarze Sępa nie dali za wygraną i piłkę do siatki Zrywu skierował Ernest Babik, stan meczu 1:1. Do końca spotkania mimo zaciętej walki obydwu drużyn wynik nie uległ zmianie.