S17 już przejezdna. Kolejne szczegóły tragicznego wypadku

Dodane 14 stycznia 2020, 17:43

Na sygnale
Zdjęcie z miejsca zdarzenia: Linia Otwocka, linia.com.pl Dziś popołudniu doszło do tragicznego wypadku na krajowej trasie numer siedemnaście.

14 stycznia około godziny 12.30 na S17 na wysokości miejscowości Lubice (pow. otwocki) z dotychczas nieustalonych przyczyn kierujący osobowym Renault Megane combi, uderzył z tył naczepy samochodu ciężarowego marki DAF. Obydwa auta jechały w kierunku Warszawy. 

Auto osobowe wbiło się pod ciężarówkę. Przód pojazdu był tak uszkodzony, że strażacy początkowo nie byli w stanie ustalić ile osób podróżowało nim. Dopiero gdy na miejscu pojawił się ciężki sprzęt specjalistyczny z Warszawy oraz prokurator, udało się potwierdzić tragiczne przypuszczeni, że samochodem podróżowały cztery osoby.

Więcej o zdarzeniu: Wypadek na S17, nie żyją cztery osoby

Nowe fakty

Już wiadomo, że śmierć na miejscu poniosło czterech mężczyzn jadących osobówką. Tożsamość mężczyzn i przyczyny wypadku badane są przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Wiadomo również, że auto osobowe poruszało się z tablicami rejestracyjnymi rozpoczynającymi się od liter CBR. Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni, którzy dziś zginęli na trasie S17 byli mieszkańcami powiatu brodnickiego w województwie, kujawsko-pomorskim. 

Obecnie ruch samochodów w kierunku Warszawy został wznowiony.

Komentarze (7)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Ziutek
  (14 stycznia 2020, 22:00)
Niech szoszony jeżdżą szybcie, a co tam.
~CBR.
  (15 stycznia 2020, 00:02)
Sam jesteś soszon i ziutek. Jak można szybko jeździć za tirem. Wypadek i tyle. Szkoda czterech ludzi.
Ziutek
  (15 stycznia 2020, 07:13)
Sam jesteś CBR szoszonski pomiocie!!! Pewnie ku..... wa jechali wolno co nie!!! Widać jakim kierowca jesteś. Wracaj na Ukrainę i nie zatruwaj powiatowego powietrza saszko!!!
Lew
  (15 stycznia 2020, 07:20)
Z tyłu pasy nie były zapięte?
Eluwina
  (15 stycznia 2020, 08:19)
CBR A skąd wiesz z jaka prędkością jechał tir? Osobowka zapewne też nie jechała zgodnie z przepisami.
Samogon
  (15 stycznia 2020, 14:44)
Wypadek i tyle? No jednak to nie był zwykły wypadek. Ci z przodu co oczywiste nie mieli najmniejszych szans na przeżycie, ale ci z tyłu? Czyżby bez pasów?
Mieli możliwość ucieczki w którąś stronę, a wbili się centralnie w naczepę. Coś tu nie tak jest.
Ooo
  (16 stycznia 2020, 08:11)
A ja sie pytam. Gdzie byli wtedy ich rodzice?