Rower i bieganie w jednym – weź udział w Duathlonie Garwolińskim

Dodane 1 kwietnia 2022, 09:11
Materiały promocyjne 30 kwietnia po raz kolejny miłośnicy biegania i jazdy na rowerze będą mogli sprawdzić się w rywalizacji. Zawodnicy VII Duathlonu Garwolińskiego zmierzą się z blisko 28-kilometrową, zupełnie nową trasą.

– W związku z pandemia ostatnie dwie edycje zawodów obywały się w formule „Zrób to sam”. Po dwuletniej przerwie wracamy do organizacji tego wydarzenia w tradycyjnej formule, ale w zupełnie nowym miejscu. Zachęcamy wszystkich do udziału – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, które jest głównym organizatorem zawodów.

VII edycja Duathlonu Garwolińskiego została zaplanowana na 30 kwietnia. Tym razem start i meta będą znajdowały się na terenach obok zbiornika retencyjnego w Garwolinie. Wokół zbiornika będzie także wytyczona trasa biegowa. W sumie będzie to 7,5 km biegu. 20-kilometrowa trasa rowerowa będzie biegła okolicznymi drogami publicznymi. Wyścig odbędzie się przy otwartym ruchu drogowym.

Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, kategoriach wiekowych oraz kategorii mieszkańców powiatu garwolińskiego. W zawodach maksymalnie będzie mogło wystartować 100 osób.

1 kwietnia o godzinie 10:00 zostanie uruchomiona rejestracja online.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.

Regulamin zawodów

Link do zapisów

Informacja prasowa

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.