Rośnie Mrówka, szukają pracowników

Dodane 10 stycznia 2020, 18:08

Garwolin
Pomiędzy restauracją McDonald i magazynem firmy Ochnik w Garwolinie, trwają prace budowlane. Za blaszanym płotem powstaje PSB Mrówka.

W strefie położonej między Traktem Lwowskim i ul. Kościuszki w Garwolinie, trwa budowa dwóch nowych obiektów. Pierwszy wysunięty bliżej trasy Trakt Lwowski, między restauracją McDonalds i stacją benzynową Shell to powstający Salon firmowy Ochnik. Drugi bliżej węzła S17, na tyłach restauracji McDonald to powstający sklep sieci PSB Mrówka. 

Obecnie trwa rekrutacja pracowników. Firma poszukuje osób na stanowiska m.in. kasjer, magazynier.

Oferta pracy:

Magazynier- Sprzedawca [kliknij]

Kasjer-Sprzedawca [kliknij]

 

PSB Mrówka

Składy budowlane oraz placówki PSB Profi oferują niezbędne materiały do budowy i remontu domów.

Posiadają w ofercie od kilkudziesięciu do kilkuset tys. pozycji asortymentowych, pochodzących od ponad 700 dostawców – renomowanych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Do najpopularniejszych należą takie materiały jak: ścienne (pustaki, beton komórkowy), chemia budowlana, izolacje termiczne (wełny, styropiany), dachy, rynny, sucha zabudowa, płyty, OSB, izolacje wodochronne, kostka brukowa, drzwi, okna, bramy, ogrodzenia, narzędzia i elektronarzędzia, farby oraz instalacje.

PSB Profi to wyspecjalizowane składy do obsługi przede wszystkim firm wykonawczych. Przystosowane są do obsługi dowolnej inwestycji budowlanej niezależnie od skomplikowania technologicznego i logistycznego.

Obecnie działa w Polsce 296 składów budowlanych oraz 64 placówki PSB Profi należących do Grupy PSB. 

Źródło: PSB Mrówka

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
kierowca
  (10 stycznia 2020, 21:26)
Jak otworzą to na skrzyżowaniu przy schellu codziennie będzie wypadek albo kolizja.
Gosc
  (11 stycznia 2020, 12:56)
Zgadzam się już teraz jest ciężko wyjechać z ul.Garwolinskiej a włodarze nic nie robią zapamiętamy przy kolejnych wyborach...
Goście 2
  (12 stycznia 2020, 12:11)
Mrówka to franczyza, więc dają najniższą krajową, będą szukać bez końca i rotacja będzie co chwila. Cały Garwolin, płaca pod stołem, wszyscy wiedzą a nikt z tym nic nie robi, a potem na tacę dadzą w niedzielę, sumienie uspokoją, potem jeszcze kolenda i ksiądz proboszcz pochwali, no i dalej można walić po rogach rodaka i podatki.
PLK
  (17 maja 2020, 11:16)
Dobrze że wreszcie jakiś market budowlany z prawdziwego się otworzył w G-linie... Trochę przy krótko otwarty w soboty..
Nicola
  (17 maja 2020, 12:45)
pracowników nie znajdą, tu wszyscy wolą być na zasiłkach niż pracować.