Przewoził dzieci niesprawnym autobusem

Dodane 8 września 2017, 19:06

Garwolin, Na sygnale, Sobolew
KPP Garwolin

Garwolińscy policjanci wyeliminowali z ruchu niesprawny autobus, który przywiózł dzieci do szkoły. Skrupulatna kontrola drogówki, zakończyła się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i zakazem dalszej jazdy.

Garwolińscy policjanci prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tych działań policjanci sprawdzaj stan techniczny autokarów, które dowożą dzieci do szkoły. W dniu dzisiejszym (8 września) po godz. 8.00, policjanci skontrolowali dwa autokary, które przewiozły dzieci do szkoły do jednej z miejscowości w gm. Sobolew. Podczas kontroli policjanci w jednym z autokarów ujawnili oprócz wadliwego oświetlenia, awarię układu hamulcowego i kierowniczego. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu, zakazując dalszej jazdy. Podczas drugiej kontroli mundurowi ujawnili nieprawidłowości w postaci braku „tabliczki” informującej o przewozie dzieci. Na kierowców nałożono mandaty karne.

Takie kontrole będą systematycznie prowadzone.

Komentarze (3)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
pasażer
  (8 września 2017, 21:51)
Ciekawe jak wypadła by kontrola autobusów pana A.G. prywatnego przewoznika z Bączek...jego autobusy to dopiero ruiny...
Ja
  (9 września 2017, 09:28)
Wielkie mi chalo Policja na swoim podwórku nie potrafiła wyeliminować niesprawnego radiowozu a tu błysneli skutecznością cha cha
rodzic
  (10 września 2017, 18:58)
wreszcie policja się zabrala za te autobusy aby czesciej